Hledáme kolegu či kolegyni na pozici Junior product manager do oddělení produkce cyklistických zájezdů

9. říjen 2018

Cestovní kancelář Adventura hledá šikovného product managera, kterého nebaví jednotvárná práce, ocení rozmanitost a výměnou za pečlivost a spolehlivost dostane velkou míru samostatnosti a svobody.

JUNIOR PRODUCT MANAGER v oddělení produkce cyklistických zájezdů

Požadavky:

• Minimálně SŠ vzdělání s maturitou • Aktivní znalost AJ • Preciznost, důslednost a zodpovědnost • Vysoká míra samostatnosti • Odolnost vůči stresu • Dobrá znalost práce s MS Office • Aktivní řidič skupiny B • Časovou flexibilitu • Psaní všemi deseti

Výhodou:

• Kladný vztah k cyklistice • Praxe v cestovním ruchu • Znalost dalšího jazyka

Náplň práce:

• Podpora senior managerů - přímá spolupráce na realizaci zájezdů (příprava podkladů pro klienty, rezervace ubytování a dalších služeb) • Vypravování klientů na letišti • Vypravování klientů u odjezdů autobusů u vybraných evropských zájezdů • Zajišťování víz do vybraných zemí • Účast na výstavách a propagačních akcích CK • Provozní administrativa

Nabízíme:

• Plný pracovní úvazek • Pružnou pracovní dobu • Zaměstnanecké a cestovatelské výhody • Příjemné pracovní prostředí • Zajímavou a rozmanitou práci • Místo výkonu práce Praha - Vršovice

Výběrové řízení:

Životopis s fotografií a průvodním dopisem zasílejte e-mailem na adresu: konkurz@adventura.cz nejpozději do 9. 11. 2018.
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Nástup:

Ideálně 1. 12. 2018