Hledáme kolegu na pozici managera cyklistických zájezdů v Evropě

3. listopad 2016

Nabízíme pracovní místo na pozici PROJEKTOVÉHO MANAGERA CYKLISTICKÝCH ZÁJEZDŮ V EVROPĚ v cestovní kanceláři Adventura.

Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho realizačního oddělení na uvolněnou pozici garanta cyklistických zájezdů v Evropě. Jedná se o zaměstnání na hlavní pracovní poměr. Pracovní náplní je zejména administrativní práce s občasnými služebními cestami do zahraničí.

Očekáváme samostatnost v práci a zároveň komunikativnost a kooperaci, chuť učit se nové věci, kladný vztah k rekreační cyklistice.

Pracovní náplň:

• kompletní realizace cyklistických zájezdů po celé Evropě (s výjimkou Francie) • jednání s místními partnery, rezervace letenek, ubytování, trajektů a dalších služeb na místě • koordinace autobusové dopravy • personální pokrývání zájezdů průvodci, jejich zaškolování • informační servis pro klienty (podrobné pokyny k zájezdu, mapy, infomateriály) •  kalkulace a zodpovědnost za finanční výsledek zájezdů • příprava nových zájezdů do evropských destinací a kreativní přístup k regionům • realizace zakázkových programů do daného regionu • spolupráce na katalogu, webu a dalších marketingových nástrojích • účast na výstavách a propagačních akcích Adventury • spolupráce s dalšími odděleními

Požadavky:

• minimálně SŠ vzdělání s maturitou • praxe v cestovním ruchu nebo podobných službách • znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni podmínkou, ruština a italština výhodou • vynikající organizační schopnosti • vysoká míra samostatnosti, pečlivost a zodpovědnost • flexibilita a odolnost vůči stresu • dobrá uživatelská znalost PC • aktivní řidič skupiny B

Nabízíme:

• zázemí stabilní společnosti • odpovídající finanční ohodnocení • zajímavou a kreativní práci • firemní benefity • volnou pracovní dobu • nástup leden-únor 2017 • místo pracovní činnosti v Praze

Výběrové řízení:

Životopis s fotografií a průvodním dopisem zasílejte písemnou formou na adresu: jaroslav.lhota@adventura.cz nejpozději do 30. 11. 2016.