Hledáme kolegu na pozici ON-LINE MARKETING A SPRÁVA WEBU

12. červen 2017

Naše oddělení propagace a marketingu čeká obměna. Nabízíme volnou pozici pro kolegu nebo kolegyni, kterým je náš způsob cestování blízký a chtěli by se podílet na jejich propagaci.

Cestovní kancelář Adventura s.r.o. hledá do svého oddělení propagace pracovníka na pozici

ON-LINE MARKETING A SPRÁVA WEBU

Požadujeme:

  • znalost marketingu internetového prostředí
  • schopnost kreativního psaní
  • orientace v nástrojích pro SEO optimalizaci
  • aktivní znalost HTML, Google Analytics a správy PPC reklam
  • zkušenost se správou sociálních sítí a ostatních on-line komunikačních kanálů
  • dobrá znalost práce na PC včetně grafických programů
  • kreativita, samostatnost, trpělivost, pečlivost, časová flexibilita
  • vztah k aktivnímu způsobu cestování
  • AJ (výhodou)
  • SŠ/VŠ vzdělání • řidičský průkaz skupiny B - nutný

Náplň práce:

  • tvorba webového obsahu na základě výstupů z GA, zaměřeného na SEO optimalizaci
  • správa a editace webu a jeho redakčního systému
  • správa Facebook profilu, YouTube, Instagram a ostatních sociálních sítí
  • příprava e-mailových kampaní včetně tvorby newsletteru
  • příprava, správa a produkce internetových reklamních kampaní
  • příprava a aktualizace webkatalogů zájezdů
  • spolupráce a koordinace při správě PPC kampaní
  • reporty a statistiky prodeje produktů – data čerpaná z GA a interních systémů
  • správa interní fotogalerie
  • jednání a koordinace s dodavateli
  • spolupráce na činnosti oddělení při přípravě ostatních propagačních akcí

Nabízíme:

• nástup 1. 8. 2017 (případně dle dohody) • plný pracovní úvazek v kanceláři • pružnou pracovní dobu • zaměstnanecké výhody • příjemné pracovní prostředí

Výběrové řízení:

Životopis s fotografií a průvodním dopisem zasílejte e-mailem na adresu: konkurz@adventura.cznejpozději do 15. 6. 2017.