ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Jarní výlety za poznáním

Jarní výlety za poznáním

16. březen 2022

Jarní výlety za poznáním

poslední volná místa
Vážení přátelé, cestovatelé!

S odcházející zimou sílí chuť k vycestování, i u nás v cestovce je to znát na obsazování míst na zájezdech. Pokud ještě stále váháte , níže uvádíme výběr našich jarních akcí s garantovanými odjezdy, na nichž můžeme nabídnout poslední volná místa.

Jménem týmu poznávacích cest
Miloš Podpěra
Adventura Travel


Středomoří a Balkán
Oblíbené středomořské ostrovy nabízejí vyhlášené i skryté pláže, historické památky a samozřejmě i vynikající kuchyni v přímořských hospůdkáchk. Čeká nás esence nefalšované řecké pohody, kterou si užijeme v příjemně malé skupině. Při Jarním výletě na Krétu (poslední 2 volná místa) si přidáme pěknou porci dramatických soutěsek a Toulky po Peloponésu (4) nás povedou po stopách antických hrdinů. Na Balkánském poloostrově ve dvou našich zájezdech můžete zažít opravdickou mozaiku všech kultur, které se tu v historii potkaly na pozadí úžasných hor i jezer. V jednom navštívíme Bosnu a Černou Horu (3), ve druhém Bosnu, Srbsko, Kosovo a Severní Makedonii.
 
 
Exotické dálky
S velkým potěšením můžeme oznámit garantovaný odjezd naší první postcovidové cesty do právě otevřeného Vietnamu.

Poslední 2 volná místa máme také k dispozici na cestě do starobylé Persie. Hedvábnou stezkou se vydáme po šlépějích Alexandra Velikého či starověkých karavan. Jen o „kousek“ dál, v Uzbekistánu (4), se nacházejí nejzachovalejší památky této dávné obchodní tepny. Stranou našeho zájmu nezůstanou ani poklidné oázy pouště Kyzylkum.

Unikátní cesta Šrí Lanka – turistika v ráji (1) spojuje několik zajímavých přírodních oblastí, jež lze z klimatických důvodů společně navštívit pouze a jedině v tomto období.

Při velkém poznávacím okruhu v Peru navštívíme všechny jeho proslulé památky i přírodní krásy (například Machu Picchu, jezero Titicaca či planinu Nazca) a poslední volné místo máme i na naší výpravě do Ecuadoru.