ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jarní výlety za poznáním

Jarní výlety za poznáním

16. březen 2022

Jarní výlety za poznáním

poslední volná místa
Vážení přátelé, cestovatelé!

S odcházející zimou sílí chuť k vycestování, i u nás v cestovce je to znát na obsazování míst na zájezdech. Pokud ještě stále váháte , níže uvádíme výběr našich jarních akcí s garantovanými odjezdy, na nichž můžeme nabídnout poslední volná místa.

Jménem týmu poznávacích cest
Miloš Podpěra
Adventura Travel


Středomoří a Balkán
Oblíbené středomořské ostrovy nabízejí vyhlášené i skryté pláže, historické památky a samozřejmě i vynikající kuchyni v přímořských hospůdkáchk. Čeká nás esence nefalšované řecké pohody, kterou si užijeme v příjemně malé skupině. Při Jarním výletě na Krétu (poslední 2 volná místa) si přidáme pěknou porci dramatických soutěsek a Toulky po Peloponésu (4) nás povedou po stopách antických hrdinů. Na Balkánském poloostrově ve dvou našich zájezdech můžete zažít opravdickou mozaiku všech kultur, které se tu v historii potkaly na pozadí úžasných hor i jezer. V jednom navštívíme Bosnu a Černou Horu (3), ve druhém Bosnu, Srbsko, Kosovo a Severní Makedonii.
 
 
Exotické dálky
S velkým potěšením můžeme oznámit garantovaný odjezd naší první postcovidové cesty do právě otevřeného Vietnamu.

Poslední 2 volná místa máme také k dispozici na cestě do starobylé Persie. Hedvábnou stezkou se vydáme po šlépějích Alexandra Velikého či starověkých karavan. Jen o „kousek“ dál, v Uzbekistánu (4), se nacházejí nejzachovalejší památky této dávné obchodní tepny. Stranou našeho zájmu nezůstanou ani poklidné oázy pouště Kyzylkum.

Unikátní cesta Šrí Lanka – turistika v ráji (1) spojuje několik zajímavých přírodních oblastí, jež lze z klimatických důvodů společně navštívit pouze a jedině v tomto období.

Při velkém poznávacím okruhu v Peru navštívíme všechny jeho proslulé památky i přírodní krásy (například Machu Picchu, jezero Titicaca či planinu Nazca) a poslední volné místo máme i na naší výpravě do Ecuadoru.