ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kde se s námi můžete setkat v roce 2015?

Kde se s námi můžete setkat v roce 2015?

23. listopad 2014

Rádi bychom vás pozvali na setkání s námi v roce 2015. Chystáme se na výstavy a veletrhy, připravujeme besedy a promítání ...

Kde se s námi můžete setkat v roce 2015?

Kde se s námi můžete setkat v roce 2015?

Aktuální akce, kterých se během roku zúčastníme, můžete sledovat na našem novém webu nebo facebookovém profilu.
Pokud jste odběrateli našeho internetového zpravodaje Na cestách, před plánovanou akcí vám pošleme pozvánku. Těšíme se na setkání s vámi!

 • PROCESTUJTE S NÁMI CELÝ SVĚT ZA JEDEN VEČER
  Navštivte s našimi cestovateli a průvodci místa, která byste rádi poznali, a získejte tak široký přehled informací o dané zemi. Aktuální program promítání a cestovatelských přednášek najdete na www.adventura.cz/promitani
 • VÝSTAVY A VELETRHY
  I letos nás najdete na všech významných veletrzích cestovního ruchu – Praha (Holiday World 19.-22. 2. 2015), Brno (GO, 15.-18.1. 2015),  Hradec Králové (Infotour a cykloturistika, 13.-14. 3. 2015), ZOO Dvůr Králové nad Labem (Velikonoční ZOO, 4.-5. 4. a Festival Doteky Afriky, 25.-26. 7. 2015), Author Marathon Tour (vybrané závody). Aktuální akce, kterých se během roku zúčastníme, můžete sledovat na našem webu nebo facebookovém profilu.
 • STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM
  Sdílejte své zážitky a fotografie z cest s námi prostřednictvím našeho facebookového profilu! Najdete zde především zajímavosti ze světa cestování, poutavá videa, soutěže, občas ale také upozornění na mimořádné nabídky našich zájezdů.
 • INTERNETOVÝ ZPRAVODAJ NA CESTÁCH
  Celoročně vydáváme internetový zpravodaj Na cestách. Najdete v něm nejen aktuální tipy na výhodný nákup zájezdů, ale i celou řadu soutěží, zajímavostí a pozvánek. Zaregistrujte se jednoduše k odběru Na cestách na našich nových webových stránkách.