ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Léto a podzim s Adventurou

Léto a podzim s Adventurou

8. červenec 2020

Léto vrcholí, svět se po koronavirové vlně pozvolna vrací do normálu..

Léto a podzim s Adventurou
Vážení přátelé,

léto vrcholí, svět se po koronavirové vlně pozvolna vrací do normálu a i my se po období zmatků a nejistoty zase začínáme pomalu vracet k naší běžné práci.

Velice děkujeme vám všem, kteří nám posíláte povzbudivé maily a myslíte na nás. Děkujeme za to, že jste pochopili složitost naší situace, že se přesouváte na zájezdy na příští rok, že akceptujete naše poukazy místo zájezdů, které jsme kvůli uzavření hranic museli zrušit.

Mnozí z vás své letošní cestovatelské a dovolenkové plány omezili pouze na tuzemsko, rozumíme tomu. Nicméně stejně bychom se rádi připomněli s naší nabídkou na konec léta a podzim, ale také na vánoční svátky a první polovinu roku 2021. Situace v Evropě se velice zlepšuje, zbytek světa bude postupně následovat, a tedy přichází čas si splnit své odložené cestovatelské sny. Věříme, že si vyberete.

Krásné léto vám přejeVáš tým CK Adventura
Andrea, Honza, Iveta, Jarda, Katka, Markéta, Martin,
Míra, Pedro, Seňa, Sheila, Standa, Tomáš, Tule, Zdenka

Od září záloha jen 10 %
z ceny zájezdu!
Všem nově přihlášeným klientům na zájezdy s odjezdem od 1. září 2020 snižujeme zálohu jen na 10 % z ceny zájezdu. K navýšení zálohy vás vyzveme až před nákupem letenek či jiných služeb. Akce se vztahuje na zájezdy přímo pořádané cestovní kanceláří Adventura.
Letní dovolená v Evropě – nic není ztraceno!
Na semaforu bezpečnosti evropských zemí svítí čím dál více zelené a postupně nám „zelenají“ i další turisticky atraktivní blízké země – Island, Gruzie apod. Z naší nabídky připomínáme oblíbené cyklopobyty ve Středomoří nebo evropské turistické zájezdy a kurzy. Prodloužit léto si můžete na Balkáně nebo středomořských ostrovech na našich cyklistických či turisticko-poznávacích programech.
Slunná exotika místo podzimních plískanic
Už teď je čas myslet na vaše cesty za sluncem v době, kdy se v Evropě ochladí a dny se budou krátit. Podzim je skvělou sezonou zejména v oblasti Himálaje, kam můžete vyrazit na klasický trek nebo na kolo. V oblasti Afriky a Blízkého Východu včetně tropických ostrovů Indického oceánu a také v jihovýchodní Asii je dobrá sezona. A nezapomeňme na ostrovy „věčného jara“ v Atlantiku.
Vánoce a Silvestr – ideální čas na dovolenou!
Všechny vánoční a silvestrovské zájezdy už máme v nabídce jako vždy od konce června. Svátky jsou letos velice příhodně rozložené a díky tomu si se šesti dny vybraného volna můžete užít dvoutýdenní dovolenou! Záleží na vás, zda si vyberete poznávání exotických zemí spojené s plážováním nebo aktivní odpočinek v pohorkách, na kole či na lyžích.
Nová nabídka na zimu a jaro 2021
V tuto chvíli najdete na našem webu kompletní nabídku poznávacích, turistických a cyklo zájezdů na první polovinu roku 2021. A k zimě samozřejmě patří i lyže. Po letošním velkém zájmu o skialpinistické akce v Evropě i ve světě jejich nabídku ještě rozšiřujeme, připravené máme i běžkové výpravy do Skandinávie a sjezdové lyžování. Do konce prázdnin pak přibudou na webu ještě další lyžařské speciality.
Tel: +420 271 741 734-6
E-mail: travel@adventura.cz
Prodejna
Adresa: Voroněžská 20
101 00, Praha 10
Prodejní kancelář je otevřena každou středu: 13–16 hod.

Osobní návštěva v jinou dobu je nadále možná po předchozí dohodě.

Nadále komunikujeme telefonicky či elektronicky:
pondělí – pátek: 10–16 hod.

Nepřejete-li si dostávat tyto e-mailové zprávy z ADVENTURY, odešlete e-mail s předmětem "NEZASÍLAT" na adresu travel@adventura.cz. S Vašimi kontaktními údaji (e-mailovou adresou) pracujeme v souladu s nařízením GDPR na základě oprávněného zájmu. Vaše kontaktní údaje využíváme pouze pro naši komunikaci s Vámi. Více informací ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.