ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Lyžařská sezona 2024 je tady!

Lyžařská sezona 2024 je tady!

22. září 2023

Vydejte se na lyže s Adventurou
Vážení přátelé, sportovci a cestovatelé,

celé léto se těším, až vám s prvním barevným podzimním listem představím naši rozrůstající se nabídku zážitkových lyžařských akcí a zájezdů pro nadcházející zimní sezonu. Kombinace sportovního výkonu a poznání pak dokáže totiž během několika dní vytvořit bohatý koktejl zážitků, které se nám vryjí do paměti, a upřímně, na které vzpomínáme i těšíme se nejvíce. A pro nevšední zážitek si můžeme dopřát i nevšední destinaci. Procestujte s námi na lyžích celý svět, stejně jako na našich poznávacích, turistických či cyklistických zájezdech.

Na setkání ve stopě, pistě či prašanu se s vámi těší


Petr Novotný
s kolektivem stejně nadšených spolupracovníků a průvodců
Sjezdové i běžecké lyžování v Evropě i ve světě
Oblíbený a osvědčený mix našich tradičních lyžařských zájezdů se opírá o společenské setkání v nedalekém středisku Amadé u našich jižních sousedů. Pokud ale raději vyměníte ranní manšestr ze skvěle upravenou stopu, vybírejte z našich běžeckých zájezdů mířících do nejlepších evropských lokalit. A chcete-li si lyžování okořenit něčím exotičtějším, poleťte s námi až na Kavkaz, Ťan-šan či do překrásné Kappadokie.
Skialpové prodloužené víkendy pro začátečníky a středně pokročilé
Naučíme vás, postaráme se o vás a doprovodíme vás na stále oblíbenějších skialpových lyžích po nejkrásnějších oblastech rakouských Alp či italských Dolomit.

Vyzkoušejte si s námi svoje první skialpové krůčky v Alpách a pod vedením zkušeného horského vůdce propadněte kouzlu tohoto moderního způsobu lyžování. Vychutnejte si, jak krásné může být stoupání modřínovým lesem či dotek prvního třítisícového vrcholu. Prodloužené víkendy pro mírně a středně pokročilé pořádáme v osvědčených alpských lokalitách, kde si plnými doušky vychutnáte úžasný potenciál překrásných okolních hor. Stylové zázemí horských chat umocí celkový zážitek z pobytu ve vysokohorském prostředí. Po večerech budeme mít i dostatek času na vyprávění, odpočinek i na půllitr piva či sklenku dobrého vína.
Splňte si své skialpové sny!
Pro fajnšmekry, ale i pro účastníky našich prodloužených víkendů nabízíme na cestě za dalšími skialpinistickými zážitky sérii atraktivních horských výstupů a horských přechodů. Skialpové výstupy v Alpách podnikáme nalehko hvězdicovým způsobem ze zázemí horských chat či penzionů. A pokud byste si chtěli čas od času dopřát opravdu mimořádný skialpový zážitek, vydejte se společně s námi do míst, která jsou pro lyžování doslova stvořena. Vychutnejte si jiskřivý prašan švédského Laponska, nebo na Islandu či v Norsku nevšední pohled na mořskou hladinu. Objevte kouzlo středověkých kamenných vesniček a neuvěřitelné pohostinnosti gruzínské Svanetie, nebo se vydejte v doprovodu místních horalů až na vrchol bájného Araratu.
Nejzajímavější novinky i vaše náměty


V loňském roce jsme navštívili slovinské horské vůdce a výsledkem tohoto moc milého setkání je náš nový zájezd – skialpový přechod Julských alp. Přidejte se o Velikonocích k nám a využijte této exkluzivní a nevšední nabídky.Na základě vašich námětů jsme připravili i snový skialpový výlet na jedno z nejkrásnějších souostroví světa – norské Lofoty. Posuďte sami a prohlédněte si naše fotografie. Když vám prozradíme, že i náročnost jsme volili tak, aby si zdejší úchvatné scenérie užili i středně zdatní skialpinisté, věříme, že spolu tento lyžařský sen prožijeme už na jaře.

A jaký další nápad či sen byste si přáli uskutečnit? Rádi se o vaše doporučení podělíme a zajímavou akci pro vás připravíme doslova na míru. Těšíme se na vaše náměty – pište nám na travel@adventura.cz

Všechny naše skialpové zájezdy jsou vedeny výhradně horskými vůdci s kvalifikací UIAGM, případně průvodci s národní kvalifikací dle platné legislativy příslušné navštívené země!