ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Podzim a Silvestr s Adventurou

Podzim a Silvestr s Adventurou

7. říjen 2020

Podívejte se, kam můžete ješte letos bezpečně vyrazit na cesty.

Vážení přátelé, cestovatelé,

posíláme vám podzimní pozdravení z Adventury.

Máme za sebou letní evropskou sezonu, která zpočátku nebyla úplně podle našich představ, ale nakonec se nám přes všechny překážky podařilo realizovat více zájezdů, než to na jaře vypadalo. Děkujeme vám všem odvážným, kteří jste překonali obavy z cestování i administrativní komplikace související s přechody hranic, a svěřili jste nám svoji letošní dovolenou. Dává nám to energii do našeho dalšího boje se všemi nepříznivými okolnostmi.

Zároveň děkujeme za trpělivost a spolupráci všem vám, kterým jsme museli zájezdy zrušit a přesunout o rok. Těšíme se, že příští sezonu vše napravíme.

Níže najdete několik tipů na zájezdy pro následující tři měsíce včetně vánočních a novoročních svátků. Směřují zejména do přírody a do destinací, které nemají zásadní omezení. Dovolujeme si vám je tedy nabídnout s plnou zodpovědností. Věříme, že vás naše nabídka osloví.

Za celý tým Adventury
Jaroslav Lhota

Madeira
Madeira, sopečný ostrov v Atlantiku, se proslavila nejen pestrou přírodou, skvělým vínem a přátelskou atmosférou, ale navíc ideálními podmínkami pro lehkou pěší turistiku podél zavodňovacích kanálů, tzv. levád. Východiskem našeho pobytu bude hlavní město Funchal, kde budeme ubytováni. Odtud budeme mikrobusem vyrážet na jednodenní výlety, během kterých poznáme opravdu celý ostrov v jeho bohatosti a kráse.
Dominikánská republika na kole
Na kole objevíme Karibik autentický, plný života a překrásné přírody. Kolo nám bude skvělým společníkem při každodenních lenošivých etapách, které nás provedou mezi rybářskými vesničkami, malými ranči, kakaovými či kávovými plantážemi, divokými střípky džungle, hudbou drnčícími kiosky nabízejícími přeslazenou kávu, výtečný karibský rum či až mrazivě chlazené pivo El Presidente. A každodenní koupání na opuštěných plážích je bonusem této exotické dovolené. Průvodci: v listopadu Petr Zácha, o Vánocích Jarda Lhota
Silvestr v Maroku
Cílem naší ojedinělé výpravy je poznat kromě nejznámějších památek Maroka i některá místa jinak obtížně dostupná a ležící stranou tradičních turistických tras. Zaměříme se zejména na poznání přírody, života v poušti a na objevování stop neolitického osídlení. Navštívíme saharské oázy - skutečné ostrůvky zeleně v moři skal a písku - a zastavíme se i v několika městech a významných historických lokalitách, jakými jsou například královské město Marrákeš, kasba Ait Ben Haddou či filmaři oblíbené Ouarzazate.
Silvestr na kole na italsko-francouzské riviéře
Riviéra je naprosto specifickým a výjimečným koutem Itálie a Francie. Jde o oblast tzv. věčného jara, kraj teplomilné vegetace obklopený vysokými horami, díky kterým je zde i v zimě mírné klima. Krajem vede nově otevřená cyklostezka podél moře, postavená na trase bývalé železnice. Z ní občas odbočíme i na výlety do horských městeček a bočních údolí. Bydlet budeme v příjemném kempu plném exotické flóry přímo u moře v západní části italského města Sanremo. Průvodce: Katka Lhotová
Treking na Réunionu
Vulkanický ostrov Réunion je ohromujícím světem sopečných kalder, nekonečných vodopádů, mlžných pralesů a tropické přírody, kterou v Evropě jen tak nespatříte. Během našeho putování navštívíme i vesnice, do kterých nevede žádná silnice, a malí kluci si zde místo s autíčky hrají s vrtulníčky, protože auto neznají. Trek je na polotěžko od chaty k chatě, tedy neseme si s sebou jen osobní věci a oblečení.
Kanárské ostrovy – Tenerife a La Palma
Oba ostrovy jsou mimořádně přitažlivé svojí kulturou, památkami i historií a zároveň jsou nejhornatější z Kanárských ostrovů. Přírodní půvaby se zde snoubí s mnoha dalšími zajímavostmi do jedinečné kombinace. Díky silnicím vedoucím až do vysokých nadmořských výšek můžeme na obou ostrovech nabídnout krásné vycházky a túry, aniž by při nich bylo nutné zdolávat náročná převýšení.
10%
Všem nově přihlášeným klientům snižujeme zálohu jen na 10 % z ceny zájezdu.
Tel: +420 271 741 734-6
E-mail: travel@adventura.cz
Prodejna
Adresa: Voroněžská 20
101 00, Praha 10
Prodejní kancelář je otevřena každou středu: 13–16 hod.

Osobní návštěva v jinou dobu je nadále možná po předchozí dohodě.

Nadále komunikujeme telefonicky či elektronicky:
pondělí – pátek: 10–16 hod.

Nepřejete-li si dostávat tyto e-mailové zprávy z ADVENTURY, odešlete e-mail s předmětem "NEZASÍLAT" na adresu travel@adventura.cz. S Vašimi kontaktními údaji (e-mailovou adresou) pracujeme v souladu s nařízením GDPR na základě oprávněného zájmu. Vaše kontaktní údaje využíváme pouze pro naši komunikaci s Vámi. Více informací ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.