ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Pomozte s námi ZOO Dvůr Králové s přesunem dalšího nosorožce do Afriky

Pomozte s námi ZOO Dvůr Králové s přesunem dalšího nosorožce do Afriky

22. srpen 2014

ZOO Dvůr Králové chystá přesun dalšího nosorožce do Afriky - a Vy máte jedinečnou šanci, jak jim s přesunem pomoci!

ZOO Dvůr Králové, která je partnerem některých zájezdů CK Adventura do východní Afriky, před lety převezla do Tanzanie tři nosorožce dvourohé. Těm se v Africe už podařilo rozmnožit a zoo by proto ráda úspěšnou nosorožčí stanici v národním parku Mkomazi posílila o Elišku, další samičku ze svého chovu.

Transport nosorožce na jiný kontinent však není levná záležitost a Vy máte teď jedinečnou příležitost snahy ZOO Dvůr Králové o záchranu nosorožců podpořit a ještě si dopřát mimořádný zážitek.

Pro velice omezený okruh lidí zoo pořádá exkluzivní sponzorskou večeři s jedním z nejslavnějších ochranářů současnosti - Tonym Fitzjohnem, který společně s Georgem Adamsonem vracel lvy do volné přírody v Keni a v současnosti vede právě nosorožčí rezervaci Mkomazi v Tanzanii. Večeře, při níž budete mít možnost osobního setkání s tímto legendárním ochranářem na zcela neobyčejném místě v Praze, proběhne 19. září.

Předpokládaný příspěvek na večeři, který bude celý věnován na přepravu Elišky do Mkomazi, se bude pohybovat mezi 15 až 25 tisíci Kč na osobu. Případné zájemce o účast na večeři si zoo dovoluje požádat, aby se do 29. srpna ozvali na e-mail: wildlife@zoodk.cz, případně na telefon +420 608 009 072 (Jan Stejskal). Zároveň si zoo dovoluje upozornit, že počet míst je striktně omezen a v důsledku toho se může stát, že zájemce, kteří se ozvou po naplnění kapacity, bude muset s politováním odmítnout.

Přesun Elišky do Mkomazi můžete rovněž podpořit příspěvkem na konto WILDLIFE: 264350610/0300, variabilní symbol uveďte: 648510. Děkujeme, že nám s přesunem pomůžete!

Fotografie si můžete prohlédnout zde.