ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Poslední volná místa na letošní dovolenou!

Poslední volná místa na letošní dovolenou!

22. srpen 2023

Na kterých zájezdech máte ještě nějaká
volná místa?
 
 
Vážení přátelé,

v úvodu jsem použil větu, kterou od vás nyní slýcháme nejčastěji. Váš mimořádný zájem nás opravdu moc těší. Abychom vám výběr zájezdů zjednodušili, posíláme vám nyní pestrobarevnou nabídku všech, na nichž zbývají opravdu poslední místa a kde vám můžeme garantovat jejich realizaci. Jedná se především o termíny v období od babího léta až po pozdní podzim.

Přeji vám za všechny kolegy šťastnou volbu i následné krásné cestovatelské zážitky.


Petr Novotný
ředitel CK Adventura
 
 
 
Cyklozájezdy po Evropě i do světa
V Evropě si vám dovolujeme nabídnout sváteční prodloužený víkend u Neziderského jezera, pestré putování Balkánským trojmezím či "cyklovinobraní" v oblíbeném Burgundsku. Pokud jde o exotické destinace, můžete se s námi vypravit jak na samotný sever Afriky, do kouzelného Maroka, tak až na samý jih a dojet si na kole k mysu Dobré naděje. Nejen těm z vás, kteří mají za léto nastřádanou pěknou porci kilometrů, nabízíme výlet mezi osmitisícovky Dhaulágirí, Manaslu a Annapúrny v Nepálu, či skutečnou cestu snů po Bhútánském království. A pokud se chcete během cyklovýletů i pravidelně koupat, vyberte si naši Dominikánskou republiku.
 
 
Klasické poznávací cesty
Pestrobarevná koláž posledních (a to doslova) volných míst na našich poznávacích zájezdech má základ v relativně široké nabídce zájezdů do Asie. Můžete se vydat do pohádkového Rádžasthánu, nebo zvolit kombinaci Laosu a Kambodže, obohacenou případně i o Thajsko. Podívat se můžete konečně i do znovu otevřené Číny! Neméně exotická je i naše cesta za krásami Uzbekistánu či za poznáním rozmanitých ostrovů Filipín. V Latinské Americe se několik z vás má možnost vypravit za památkami říše Inků či Mayů, nebo objevit kouzlo koloniální Kuby. Tři volná místa se objevila i na jinak zcela vyprodaných zájezdech do Maroka a evropský kontinent nabízí již jen návštěvu multikulturního poloostrova Peloponés.
 
 
Poznávací zájezdy s nenáročnou turistikou
Pokud se na dovolené kromě poznání potřebujete i trošku projít, jste u nás na správné adrese. Hory a jezera severní Makedonie vás mohou oslovit svojí nespoutanou krásou podobně jako půvabná Sardinie. Ve Středomoří vám také můžeme nabídnout nově upravený zájezd do Izraele. Naši specialitu – ostrovní turistiku – můžete zažít na Madeiře, na Seychelách, nebo můžete svojí návštěvou podpořit obyvatele Havajských ostrovů. Turistiku s velkým „T“ si pak mohou vychutnat poslední dva zájemci v NP Patagonie.
 
 
Náročnější turistika a treking
Ano, to jsou zájezdy, na kterých trekové boty sundáte jen navečer. Zkuste s námi přejít napříč překrásnou Madeiru, nebo doplnit náš v pořadí již třetí letošní zájezd ve Vysokém Atlasu v Maroku. Na ilustrativním obrázku jsou překrásné hory a kaňony ostrova Réunion – i tam se ještě několik z vás, stejně jako na souostroví Kapverdy, může podívat letos v listopadu. Podobně jako naši cyklisté se můžete s námi vydat do Nepálu – země, již můžeme směle nazvat matkou trekingu, a to přímo pod nejvyšší vrchol světa. Bohatou přehlídku jednodenních horských túr vám nabízíme v oblíbené Gruzii a skutečně pohádkovou cestou je pak výprava za zeleným Himálajem do úchvatného Bhútánu.