ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Poznejte s námi kouzlo podzimu

Poznejte s námi kouzlo podzimu

14. červen 2022

Poznejte s námi kouzlo podzimu!
Každé roční období má svoje nezaměnitelné kouzlo, ale jestli bychom měli vybrat to nejbarevnější, pak podzim zvítězí na celé čáře. Dovolujeme si vás tedy upozornit na několik zájezdů, jež míří do oblastí, o kterých se říká, že mají podzim nejkrásnější a nejbarevnější na celé planetě. Vydejte se spolu s námi na nenáročné pěší výlety, horské túry či vodáckou výpravu za poznáním těch nejkouzelnějších podzimních okamžiků, doslova do všech koutů světa!Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný
ředitel

Zastavení první – finské Laponsko
Ve druhé polovině září probíhá ve finském Laponsku tzv. ruska – nejbarevnější severský podzim, který láká do Finska fotografy z celého světa a sami Finové toto období doslova milují. Poznejte ji spolu s námi prostřednictvím nenáročných pěších výletů, jež povedou podmanivou severskou přírodou!
 
 
Zastavení druhé – gruzínský Kavkaz
O tom, že Gruzii, její přírodu, kulturu, gastronomii i její příjemné obyvatele doslova milujeme, vás může přesvědčit už naše bohatá nabídka zájezdů. Ale o tom, jak krásný podzim dokáže podmanivá gruzínská Svanetie namalovat, zjistíte nejlépe na vlastní oči i nohy. Každodenní výlety i horské túry k tomu budou tou nejlepší příležitostí.
 
 
Zastavení třetí – barvy japonského podzimu
Jeden z našich nejoblíbenějších zájezdů do Japonska míří opět za kouzelnou přírodou, ale i za jedinečnou kulturou. Vyrazte společně s námi poznat, v čem je japonský podzim odlišný a v čem naopak podobný tomu našemu. Pojďme se spolu toulat pod staletými cedry i kolem chrámů a prastarých hrobek prvních japonských císařů...
 
 
Zastavení čtvrté – kouzlo Apalačských hor
A opět je tu další nej! Tato rozsáhlá oblast, plná smíšených lesů, má především v podzimních barvách ohromující atmosféru. Řeka Allagash, která nás touto krajinou povede, vytéká z nekonečných jezer severovýchodní části USA. Čeká nás týdenní putování na dvoumístných kánoích opuštěnou divočinou, stejně jako lov ryb, pozorování losů, jelenů či medvědů.
 
 
Zastavení páté – jaro u protinožců
Ačkoliv v podzimním termínu, na tomto zájezdu si překvapivě užijeme jaro. V podobě nenáročné turistiky a pěších výletů objevíme kouzlo nejkrásnějších národních parků nejmenšího kontinentu. A hádejte, v kterém z nich spatříme modrofialově kvetoucí žakarandu? Poznejte společně s námi jedinečnou přírodu Austrálie, tak odlišnou od ostatního světa!.