ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Přijďte nás navštívit na Holiday World 2019

Přijďte nás navštívit na Holiday World 2019

5. únor 2019

Zveme vás na 28. ročník mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World, který se bude konat ve dnech 21. až 24. února 2019 na holešovickém výstavišti.  

Na pražském holešovickém výstavišti se vám představí více než 40 zemí světa. Partnerskou zemí se pro letošní rok stala Indonésie, země více než 17 tisíc ostrovů.

Chybět nebudou národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, jako Ameriky, Asie nebo Afriky. Na turistické zážitky budou lákat regiony České republiky, aktuální nabídku zájezdů do celého světa nabídnou desítky cestovních kanceláří a agentur.

Významná mezinárodní akce letos kromě atraktivních exotických i tuzemských destinací poprvé přinese i umění, a to v rámci premiérového souběhu s veletrhem Památky – Muzea – Řemesla, který představí nejzajímavější památkové objekty České republiky včetně církevních památek.

O víkendu bude navíc probíhat i cestovatelský festival Prima Zoom World Film, který návštěvníkům nabídne přehlídku filmů, autogramiád, vystoupení cestovatelů a prezentace jejich nových dobrodružství, premiér nových filmů a výstav fotografií pod pokličkou cestovatelského festivalu.

Na veletrhu budeme i s naším TATRABUSEM, jen letos nás najdete uvnitř, a to v pravém křídle Průmyslového paláce. Těšíme se na vás, tak přijďte pro inspiraci a tipy na dovolenou.

Více informací čtěte na www.holidayworld.cz a FB, kde najdete všechny aktuální informace o veletrhu.