ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Prodlužte si léto na kole

Prodlužte si léto na kole

26. červenec 2022

Prodlužte si léto s Adventurou
Milí cyklističtí přátelé,

ještě nemáte vyřešenou letošní dovolenou? Léto vrcholí, určitě už jste pěkně rozježdění a třeba se chcete z českých luhů a hájů podívat i kousek za humna. Takže zbývá jediná otázka: počkala na vás ještě nějaká místa na letošní evropské cyklistice s Adventurou?

Nebojte se, pár jich ještě máme, ale mizí rychle, tak neváhejte a skočte do toho po hlavě!

Za celý kolektiv CK Adventura
Kateřina Kykalová a Markéta Parmová
produktové manažerky – cyklistika v Evropě

Korsika na kole v pohodě
Poslední místa nám zbývají na posledním z letošních zájezdů na čarokrásnou Korsiku. Nemusíte mít strach z kopců Korsice vlastních. Na tomto zájezdu „v pohodě“ vás do většiny sedel vyvezeme a vy se v těch svých cyklistických svezete víceméně dolů k moři nebo k osvěžující horské bystřině plné vodopádů! Samozřejmostí je také několik malebných korsických měst v čele s perlou na samém jihu ostrova – dechberoucím Bonifaciem na monumentálních bílých útesech, které si s námi můžete obeplout lodí, a z jejich vrcholu spatřit břehy Sardinie!
 
 
Babí léto v Provence na kole
Dáváte-li na kole přednost rovinkám, můžete vyzobnout jedno z posledních pár míst na našich dvou zářijových zájezdech do neméně krásné jihofrancouzské stálice Provence. A věřte, že zobat budete celý zájezd, a to nejen skvělé víno! Touto dobou zde totiž zrají především šťavnaté ostružiny anebo lahodné provensálské fíky! Rovinatý národní park Camargue s volně se pasoucími bílými koňmi a růžovými plameňáky si okořeníme i několika výhledy z Alpiček a Ceven, nespočtem památek a třeba i typickými provensálskými trhy!
 
 
Toskánsko na kole v pohodě
Pokud mezi vaše favority patří Itálie, pojeďte ozkoušet oblíbený zájezd do Toskánska. I ten je vhodný pro rodiny s dětmi, takže pokud letos moc nezlobily, můžete jim o týden prodloužit prázdniny a společně si užít poslední koupání v moři, ale i krásy toskánského venkova, úchvatné UNESCO památky Florencie a Pisy a zakousnout se do italské pizzy! Překrásné toskánské vesničky lemované vinicemi a olivovníky si navíc můžete zpestřit fakultativní cyklovýpravou po stopách Napoleona na ostrově Elba!
 
 
Cyklostezky Neziderského jezera
Na konci září si s námi můžete prodloužit sezonu čtyřdenní lahůdkou plnou vína, termálů a pohodové cyklistiky kolem Neziderského jezera. Jistě oceníte krátký přesun autobusem, s jehož podporou na místě zájezd pohodlně zvládnou i rodiny s dětmi a cyklisté pohodáři, kteří bezesporu uvítají neomezený vstup do termálů v ceně zájezdu! Náročnější Gurmáni si zase pošmáknou na bohaté maďarské polopenzi, výborném vínu, a hlavně burčáku, který tu v září teče proudem!
 
 
Cyklo zájezdy s CK Trip
Na poslední zářiový víkend doplněný o volno na státní svátek máme několik tipů na pár cyklistických dnů v blízkých alpských zemích – Rakousku a Slovinsku. Jsou to: K alpským termálům na kole, Panorama Trip, Jadran a Kras a Alpe-Adria na kole.
 
 
Podzimní exotika
Pokud jste se rozhodli vaší letní dovolenou odložit až na podzim, pak se nechte zlákat jedním z našich oblíbených leteckých cyklistických zájezdů a objevte na kole bílé pláže Dominikánské republiky, hory a vesnice Severního Vietnamu nebo nekonečné obzory jižního Maroka.