ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

S kolem za sluncem

S kolem za sluncem

16. březen 2022

S kolem za sluncem
Milí kamarádi, milí cyklisté!

Dovolte nám, abychom vás pozvali do další cyklistické sezony s Adventurou, která je opět v plné síle, račte vstoupit!

I v těchto těžkých časech věříme, že kromě přímé pomoci je neméně důležité udržet si pozitivní mysl a rozdávat radost, jak to jen jde!

Kde jinde načerpat energii a vyčistit si hlavu než právě v sedle našich kol. I my v Adventuře bychom vám rádi dopřáli radostné zážitky a dodali sil. A neumíme to jinak, než prostřednictvím zájezdů, které pro vás s potěšením připravujeme do nových i léty prověřených destinací.

Věříme, že ačkoliv jste si za poslední dva roky stejně jako my rádi připomněli krásy českých luhů a hájů, vašim dvoukolým mazlíčkům naše země nejspíš zase začíná být těsná a už se nemohou dočkat dalšího dobrodružství! Proto bychom vám chtěli nabídnout trochu inspirace a těšíme se, až se s vámi potkáme na některém z našich letních cyklozájezdů!

Za celý tým Adventury
Markéta Parmová a Kateřina Kykalová
produktové manažerky – cyklistika v Evropě


Cyklopobyty u moře
Vydejte se s námi za sluníčkem, koupáním a sklenkou vychlazeného růžového do Provence či Toskánska, objevte středozemní perly Korsiku a Sardinii nebo zamiřte o něco východněji za krásami Černé Hory. Čekají na vás trasy všech obtížností, které s vámi snadno zvládnou i vaše dítka, ubytování v hotelech, apartmánech nebo mobilhomech a na většině zájezdů vyhlášená adventurní polopenze!
Cyklotoulky Evropou
Dáváte přednost turisticky méně frekventovaným destinacím? Rádi objevujete všemi smysly? Přijměte pozvání do malebné krajiny gurmánského Gaskoňska, kde můžete vystřídat kolo s kánoí, světově proslulé vinařské oblasti Bordeaux s nejvyšší písečnou dunou v Evropě či do barevného Alsaska na rozhraní francouzské a německé kultury. Zamířit můžete také na sever za dánskými větrnými mlýny anebo na východ k některému z nekonečných maďarských jezer.
Etapová putování
Více kilometrů a ještě silnější zážitky si můžete vychutnat na našich etapových zájezdech. Stačí kolo, stan a trocha odhodlání a na konci vás kromě dobrého pocitu odmění třeba i moře! K Jadranu se s námi můžete vydat Slovinským krasem anebo Toskánskem, Atlantik vás přivítá po osmnáctidenní pouti Portugalskem. Pro ty největší dobrodruhy jsme připravili putování hornatou Bosnou, a pokud naopak nechcete každý den balit, skočte po jednom z posledních míst na naší novince do Alsaska a Vogéz!
Letní exotické cyklopecky
Využijte výhody přímého letu z Prahy a objevte s námi divokou krásu majestátního gruzínského Kavkazu, v jehož podhůří, mezi pohostinnými Svany, najdeme odpočinek i dobrodružství. Vaše horská kola můžete také provětrat na stezkách a cestičkách asijských velehor – kyrgyzského Ťan-šanu, indického Himálaje v Ladákhu či střechy světa v tádžickém Pamíru.