ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Sezona s Adventurou nikdy nekončí

Sezona s Adventurou nikdy nekončí

6. září 2022

Sezona s Adventurou nikdy nekončí
Vážení přátelé, cestovatelé,

se začátkem školního roku bychom vám rádi poděkovali za vaši přízeň a velký zájem o účast na našich zájezdech v letošní prázdninové sezóně. Stejně jako v uplynulých dvou letech to pro nás nebyla sezóna standardní. Naši nabídku jsme byli nuceni neustále přizpůsobovat vnějším podmínkám, které nám znemožňovaly cestovat do našich dříve oblíbených destinací. Velkou komplikací pro nás pro všechny pak byly též problémy v letecké dopravě, ať již se jednalo o zpoždění, nedoručená zavazadla či nekonečné změny v letových řádech. Problémům se nevyhnuly ani naše autobusové zájezdy, kdy jsme doslova do poslední chvíle bojovali o jejich personální pokrytí. A ještě jednou velký dík vám všem za velkorysost a neutuchající touhu po cestování, díky níž jsme mohli i přes řadu nesnází naše společné cestovatelské sny realizovat. A právě i díky vaší přízni se do následující sezóny díváme optimisticky. Část nabídky pro rok 2023 si vám dovolujeme představit již nyní a o tu hlavní část bychom se s vámi rádi podělili v tradičním termínu na začátku listopadu.

za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný
ředitel

Vánoční a silvestrovské zájezdy
V letošní sezóně celou vánočně-silvestrovskou nabídku opět otevíráme téměř v plné šíři. Máte-li chuť i zájem vyměnit blátivý konec roku za něco přívětivějšího, poklidnějšího či dobrodružnějšího, jste u nás na správné adrese. Jen neváhejte a vybírejte včas – o tyto termíny je velký zájem a nabídka může být během nadcházejících týdnů už jen štíhlejší a štíhlejší 😉.
 
 
Lyžařské zájezdy s Adventurou
Pro naše aktivní klienty připravujeme stále ambicióznější a propracovanější nabídku zájezdů za zimními radovánkami. Tradiční prodloužené víkendy v Alpách na sjezdovkách doplňujeme o komfortní běžkařské pobyty na pečlivě vybraných běžeckých tratích. Vyzkoušejte s námi také spojení lyžařské dovolené s kouzlem exotiky – začínáme již na konci roku na Kavkaze v Gruzii. A pro ty odvážnější je určena naše pestrá nabídka skialpových kurzů a zájezdů – od prodloužených víkendů pro úplně začátečníky až po skialpové sny pro zkušenější a pokročilé v nejkrásnějších horských oblastech severní polokoule.
 
 
Na kole do celého světa
I naše cyklistická nabídka se navrací v širokém rozsahu, a tak pro první polovinu roku naleznete pestrou paletu zájezdů mířících doslova do všech koutu naší planety. A opět se snažíme nabídnout vám všechny kategorie cyklistické náročnosti i cestovatelské rozmanitosti. Odpočinkové cyklozájezdy míří především za sluncem a k moři, pro zvídavé cyklisty nabízíme výpravy za poznáním a etnografickými zážitky a pro „cyklofajnšmekry“ jsou připravena náročná a dobrodružná putování nejodlehlejšími kouty planety.
 
 
Za poznáním a turistikou
Naše nabídka poznávacích cest také odráží stav znovu se otevírajícího světa, a tak i v této naší tradiční části naleznete prakticky všechny země, na které jste byli zvyklí, a dokonce i některé nové. V první polovině roku se tak vydáme v premiéře na Arabský poloostrov do Saúdské Arábie stejně jako se vrátíme do ostatních států Blízkého Východu. Nebudou chybět ani oblíbené akce na ostrovy Indického oceánu či jihovýchodní Asie. Po náznacích letošního podzimu věříme v plné otevření tolik oblíbeného Japonska. A nemůžeme samozřejmě zapomenout na Latinskou Ameriku od Mexika až po Bolívii.