Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

TATRABUS JEDE NA ČT AUTHOR CUP 2015

TATRABUS JEDE NA ČT AUTHOR CUP 2015

8. říjen 2015

Již tuto sobotu 10. 10. 2015 startuje poslední a největší maraton sezony ze série Author maraton tour a my budeme u toho i s naším TATRABUSEM.  

Přijeďte se za námi podívat a užijte si atmosféru tohoto závodu, který již tradičně uzavírá cyklistickou sezonu a láká všechny účastníky do Josefova Dolu.

Spolu s naším TATRABUSEM zde bude i většina našeho nového teamu, který s účastí na maratonu spojil i své pracovní po sezonní setkání. V teamu je mnoho zajímavých lidí, ze zkušenostmi z afrických expedic, účastí na dálkových rallye a v případě zájmu je možno s nimi pohovořit. Navíc budete mít možnost podívat se dovnitř Tatrabusu a posadit se za volant tohoto speciálu...

20. ročník závodu na horských kolech ČT AUTHOR CUP se již tradičně koná na závěr sezony, vždy druhou říjnovou sobotu v Jizerských horách a je to jedna z nejpopulárnějších cyklistických akcí pro širokou veřejnost u nás! Pojede se opět pouze jedna trať v délce 63 km, s převýšením 1546 m, se startem i cílem v Josefově Dole.

Česká televize bude natáčet z průběhu závodu dokument, který bude odvysílán týden po závodě. Delší verze tohoto pořadu bude k dispozici ke shlednutí na webových stránkách televize

Těšíme se na setkání s vámi v Jizerských horách.

Více informací k tomuto závodu naleznete ZDE.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.