Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

TATRABUS JEDE NA ČT AUTHOR CUP 2015

TATRABUS JEDE NA ČT AUTHOR CUP 2015

8. říjen 2015

Již tuto sobotu 10. 10. 2015 startuje poslední a největší maraton sezony ze série Author maraton tour a my budeme u toho i s naším TATRABUSEM.  

Přijeďte se za námi podívat a užijte si atmosféru tohoto závodu, který již tradičně uzavírá cyklistickou sezonu a láká všechny účastníky do Josefova Dolu.

Spolu s naším TATRABUSEM zde bude i většina našeho nového teamu, který s účastí na maratonu spojil i své pracovní po sezonní setkání. V teamu je mnoho zajímavých lidí, ze zkušenostmi z afrických expedic, účastí na dálkových rallye a v případě zájmu je možno s nimi pohovořit. Navíc budete mít možnost podívat se dovnitř Tatrabusu a posadit se za volant tohoto speciálu...

20. ročník závodu na horských kolech ČT AUTHOR CUP se již tradičně koná na závěr sezony, vždy druhou říjnovou sobotu v Jizerských horách a je to jedna z nejpopulárnějších cyklistických akcí pro širokou veřejnost u nás! Pojede se opět pouze jedna trať v délce 63 km, s převýšením 1546 m, se startem i cílem v Josefově Dole.

Česká televize bude natáčet z průběhu závodu dokument, který bude odvysílán týden po závodě. Delší verze tohoto pořadu bude k dispozici ke shlednutí na webových stránkách televize

Těšíme se na setkání s vámi v Jizerských horách.

Více informací k tomuto závodu naleznete ZDE.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.