ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

TATRABUS JEDE NA ČT AUTHOR CUP 2015

TATRABUS JEDE NA ČT AUTHOR CUP 2015

8. říjen 2015

Již tuto sobotu 10. 10. 2015 startuje poslední a největší maraton sezony ze série Author maraton tour a my budeme u toho i s naším TATRABUSEM.  

Přijeďte se za námi podívat a užijte si atmosféru tohoto závodu, který již tradičně uzavírá cyklistickou sezonu a láká všechny účastníky do Josefova Dolu.

Spolu s naším TATRABUSEM zde bude i většina našeho nového teamu, který s účastí na maratonu spojil i své pracovní po sezonní setkání. V teamu je mnoho zajímavých lidí, ze zkušenostmi z afrických expedic, účastí na dálkových rallye a v případě zájmu je možno s nimi pohovořit. Navíc budete mít možnost podívat se dovnitř Tatrabusu a posadit se za volant tohoto speciálu...

20. ročník závodu na horských kolech ČT AUTHOR CUP se již tradičně koná na závěr sezony, vždy druhou říjnovou sobotu v Jizerských horách a je to jedna z nejpopulárnějších cyklistických akcí pro širokou veřejnost u nás! Pojede se opět pouze jedna trať v délce 63 km, s převýšením 1546 m, se startem i cílem v Josefově Dole.

Česká televize bude natáčet z průběhu závodu dokument, který bude odvysílán týden po závodě. Delší verze tohoto pořadu bude k dispozici ke shlednutí na webových stránkách televize

Těšíme se na setkání s vámi v Jizerských horách.

Více informací k tomuto závodu naleznete ZDE.