ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Trekingová dobrodružství

Trekingová dobrodružství

25. leden 2022

Vážení turisté,

těší nás, že vám můžeme poslat první dobré zprávy ohledně vaší turistické dovolené.

Po dvou „covidových“ letech se svět začíná pomalu vracet k normálu. Mnoho destinací se už otevřelo, byť za určitých přísnějších podmínek, jiné ke svému otevření směřují. Rádi bychom vás oslovili souhrnnou nabídkou našich trekových výprav od nejkratších týdenních až po měsíční, od nejlehčích až po opravdu důstojná dobrodružství. Nabídku jsme rozdělili do 4 bloků dle regionů.

Na závěr bychom vám rádi popřáli dobrý rok 2022 a těšíme se na setkání při vaší letošní dovolené s Adventurou!

Za celý tým Adventury
Jaroslav Lhota
vedoucí oddělení aktivní dovolené Adventura Active


Nejkrásnější treky Evropy
Zde najdete naše stálice Tour du Mont Blanc a korsickou GR20 a také trek z Abiska pod Kebnekaise ve Švédsku. Na „ostrovech věčného jara“ v Atlantiku vám nabízíme treky na Madeiře a Kapverdách.
 
 
Treking v Himálaji
Z klasických treků v Nepálu máme v nabídce treking k Everestu (na podzim) a Manaslu (na jaře i na podzim), jako specialitu pro náročné nabízíme nedotčenou oblast Dolpo. Věříme, že se letos otevře i Bhútán, kde nabízíme kratší Laya Gasa trek a také jeden z nejnáročnějších treků světa – Snowman trek. Do indického Himálaje vás můžeme pozvat na treking údolím Markha v Ladákhu.
 
 
Treking na Blízkém Východě a ve Střední Asii
Po několikaleté pauze opět nabízíme výstup na bájný Ararat. Klasikou je treking v Ománu a také náročnější v kyrgyzském Ťan-šanu. Velice populární a díky přímým letům dobře dostupná je Gruzie, kde můžete absolvovat trek ve Svanetii a v Thušsku.
 
 
Treking v Africe
Jeden z nejkrásnějších treků světa je určitě putování vnitrozemím ostrova Réunion. Výstup na Kilimandžáro asi netřeba představovat a postupně bychom chtěli do naší nabídky přidat i další africké perly, stačí sledovat náš web www.adventura.cz.
 
 
Tel: +420 271 741 734-6
E-mail: travel@adventura.cz
 
Prodejna
Adresa: Voroněžská 20
101 00, Praha 10
Pro prodej zájezdu otevřeno: Úterý a Čtvrtek 13-16 hod.

Nadále komunikujeme telefonicky či elektronicky:
pondělí – pátek: 10–16 hod.
 
 
 

Nepřejete-li si dostávat tyto e-mailové zprávy z ADVENTURY klikněte ZDE. S Vašimi kontaktními údaji (e-mailovou adresou) pracujeme v souladu s nařízením GDPR na základě oprávněného zájmu. Vaše kontaktní údaje využíváme pouze pro naši komunikaci s Vámi. Více informací ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.