ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Turistické a trekové zájezdy

Turistické a trekové zájezdy

29. červenec 2021

Turistika & treking
Vážení přátelé, turisté,

velmi nás těší váš letošní zájem o turistické a trekové zájezdy, které nyní realizujeme především na evropském kontinentě, ale i na Kavkaze, ostrovech Atlantiku či Indického oceánu. A protože zájem překonal i naše očekávání, dovolujeme si vás včas informovat o posledních volných místech stejně tak jako o přidaných a nově otevřených termínech. Pojeďte se s námi projít po krásných horách, a nadýchejme se společně čistého vzduchu uprostřed krásné přírody.


S pozdravem
Andrea Sedláčková
za realizační tým turistických a trekových programů CK Adventura


Gruzie – turistika ve Svanetii
Pro velký zájem jsme na konec září do období svátků vypsali ještě jeden termín turistického programu v Horní Svanetii. Na vyhlášenou domácí kuchyni, ale i na krásná panoramata Vysokého Kavkazu se těší průvodce i spoluautor tohoto zájezdu Petr Novotný, ředitel Adventury. O ruchu a pohostinnosti gruzínských uliček si můžete přečíst článek z časopisu TravelLife zde.
Přírodní krásy Finska
Pokud bychom mohli doporučit zájezd do Skandinávie, vypíchli bychom zájezd Přírodní krásy Finska v nově otevřeném termínu 14.–20. 9. 2021, na kterém si budete moci vychutnat začínající tzv. rusku neboli nádherně barevný finský podzim. Jednotlivé trasy a túry jsou zde o poznání kratší a snazší než ve Svanetii, míří však do 4, zcela rozlišných, oblastí a národních parků nacházejících se na hranici severního polárního kruhu. O Laponsku si můžete přečíst článek z časopisu TravelLife zde.
Švédsko – severský treking v barvách podzimu
Nádherný podzimní trek do zlatavě zabarvené severské přírody, kraje nejvyšších hor Švédska – Kebnekaisefjällen, trek je skutečnou výpravou do divočiny. Podle dlouhodobých statistik je navíc září obdobím, kdy bývají nejsilnější polární záře – spatříme ji letos společně?
Přechod kvetoucí Madeiry
Klasický trekingový zájezd kde budeme putovat panenskou přírodou, vavřínovými pralesy, po starých obchodních stezkách podél levád a zdoláme i nejvyšší vrchol Madeiry.
Treking na Réunionu
Pokud dovolenou plánujete spíše na pozdější termín, rádi bychom vám nabídli zájezd Treking na Réunionu, a to na konci listopadu. Podobně, stejně jako u všech předchozích zájezdů v této nabídce, i zde naleznete pečlivě zpracované údaje o jednotlivých trasách a rovněž aktualizované fotogalerie doplněné o ty nejkrásnější snímky z uplynulých zájezdů.