ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vánoce a Silvestry s Adventurou

Vánoce a Silvestry s Adventurou

13. duben 2023

VÁNOCE A SILVESTR S ADVENTUROU
Vážení přátelé, cestovatelé, turisté i cyklisté!

V čase povelikonočním si vám dovolujeme zaslat pozvánku na naše sváteční zájezdy naplánované tentokrát na čas vánoční a novoroční. Vy, kteří s námi v tuto dobu pravidelně jezdíte, víte, že to vůbec není brzo začít o některé z těchto cest uvažovat…

První netradiční silvestrovské programy jsme připravovali již z kraje tohoto milénia a postupně se staly více a více oblíbenými. Jejich výběr již dosáhl takové šíře, že jsme tento čas překřtili na naše páté roční období. Přijměte tedy pozvání jak na tradiční zájezdy v netradičním čase, tak na úplné speciality, které naleznete v naší nabídce právě a jen přes zimní svátky.

Propadněte kouzlu exotických Vánoc a novoročních oslav mimo uspěchanou a blátivou střední Evropu!

Bohatý výběr a krásné zážitky vám za celý náš tým přeje


Petr Novotný
ředitel CK Adventura

 
Za poznáním a koupáním aneb které moře je o Vánocích nejteplejší?
Naše pestrobarevná paleta silvestrovských poznávacích cest míří doslova do celého světa a můžeme bez nadsázky říci, že se zároveň jedná o jedny z našich neoblíbenějších poznávacích zájezdů vůbec. Jejich program je obvykle doplněn ve zvýšené míře o koupání, a bude už jen a jen na vás zjistit, kde se nacházejí ty nejmalebnější a nejkrásnější pláže či zátoky. Vybírejte a vydejte se s námi za temperamentem Karibiku, orientálním kouzlem Ománu, na ostrovy Indického oceánu, za zelenými rýžovými políčky Filipín nebo Vietnamu či trochu dobrodružněji s naším Tatrabusem odhalit tajemství písečných dun sahajících od Sahary až k pobřeží Atlantiku.
 
 
Za poznáním a turistikou – od nenáročných pěších výletů po klasický himálajský trek
Pokud chcete s námi vyrazit na konci roku na dovolenou s předsevzetím raději se více hýbat než koupat, vyberte si některý z našich zájezdů s pěším turistickým programem. Naši celoročně oblíbenou Madeiru doplňují dva zájezdy do Mekky horské turistiky – Nepálu. Cesta do „země bohů a hor“ má pestrý a fyzicky méně náročný program, který zvládne doslova každý, kdo si přeje spatřit alespoň jedinkrát nejvyšší pohoří světa. Náš druhý nepálský turistický zájezd je již klasickým trekovým programem. Horkou novinkou v naší nabídce je pak trekingový zájezd do pestrobarevných pouští a vádí Jordánska.
 
 
Vánoční Evropou na kole? Myslíme to vážně – zkuste a přesvědčte se, že to lze
Středomořské klima nabízí i na přelomu roku pro cyklistiku více než příznivé podmínky. Toto kouzlo jsme objevili před lety v oblasti francouzské Riviéry, a protože to byla, jak se říká, láska na první pohled, rozhodli jsme se přidat další program v neméně příjemné, stále voňavé a inspirující Provence. Vychutnejte si nejkrásnější část Francie bez davů turistů a letní výhně!
 
 
Za cyklistickou exotikou aneb ujedeme víc kilometrů na kole, nebo uplaveme v moři?
Pojeďte si s námi na kole jednou trochu odpočinout! Tentokrát nebudete muset ani hltat kilometry, ani zdolávat kopce, ale kolo, svého věrného společníka, vezměte určitě s sebou. Odveze vás ráno na pláž, podnikne s vámi výlet tropickou vegetací nebo vás doprovodí na vyjížďku malebnou krajinou, ať už se s námi vypravíte na věčně zelené a pohodové Filipíny, karibskými rytmy pulzující Kubu, takřka neznámý poklidný venkov jižního Vietnamu či voňavou a pestrobarevnou Šrí Lanku.
 
Kam slunce zimu nepustí


Vytvořte si s námi malý cyklistický náskok a nasbírejte své první „jarní“ kilometry příští sezony již v únoru, aniž byste kupodivu museli někam letět, protože zůstaneme v Evropě. Že je to nesmysl? Ale naopak. Vydejte se spolu s námi na Azurové pobřeží a přesvědčte se, jak krásné a malebné je uprostřed středoevropské zimy, kdy zde navíc ve zdejším brzkém jaře rozkvétá překrásný žlutý keř s omamnou vůní, oblíbená ingredience parfumérů – mimóza.