ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vánoce s Adventurou 2017

Vánoce s Adventurou 2017

16. listopad 2017

Rádi vám děláme radost, a tak opět pokračujeme v naší tradiční akci VÁNOCE S ADVENTUROU. Máme pro vás připraveno spoustu dárků a letos i jedno překvapení. 

Přijďte si k nám pro dárek

Pokud si v termínu 22. 11. 2017  až 22. 12. 2017 zakoupíte zájezd osobně v naší prodejní kanceláři (Voroněžská 20, Praha 10), pak si můžete pro každou přihlášenou osobu vylosovat některý z 500 vánočních dárků. Máme pro vás připravené různé cestovatelské doplňky Sea to Summit, čepice, šátky, čelovky, trička či ponožky z naší kolekce, knížky "Špicberky – království ledních medvědů" od autora a našeho průvodce Honzy Šťovíčka, papírové modely našeho Tatrabusu, cyklistické doplňky značky Author, a mnoho dalších věcí.  

Slevenka Rock PointNavíc pro Vás letos máme ještě jedno překvapení, a to dárek od firmy ROCK POINT. Pro všechny klienty, kteří si přijdou osobně zakoupit zájezd do naší prodejní kanceláře a splní podmínky akce Vánoce s Adventurou, připravila slevové poukázky na 20% slevu! Platnost poukázek bude do 31. 1. 2018 a slevu bude možné uplatnit na prodejnách Rock Point. Sleva neplatí v outletech a e-shopu a nelze ji kombinovat s jinými slevami a akcemi.

Velké slosování

Navíc všechny přihlášené po 22. 11. 2017 zařadíme do velkého slosování, bez ohledu na to, jakým způsobem nám doručíte vaši smlouvu o zájezdu. Ve slosování 12. ledna 2018 můžete vyhrát jednu z hlavních cen:

1. cena: Vrácení již zaplacené částky za zájezd (záloha nebo případně celá cena za zájezd, záleží na rozhodnutí každého, jakou částku při přihlášení uhradí)
2. cena: Cyklobatoh Cyclone AUTHOR
3. cena: Turistický plynový vařič PINGUIN SPIDER

Pro velký úspěch opakujeme i poplatkové prázdniny: po dobu trvání této akce bude zrušen poplatek za platbu kartou v naší prodejní kanceláři. 

Tak pokud máte vybráno, využijte naší tradiční akce a přijďte si vylosovat svůj dárek. Třeba budete mít štěstí a při velkém losování vytáhneme zrovna vás. 

Těšíme se na vás.

Podmínky pro účast ve velkém slosování akce Vánoce s Adventurou:
1. Účastníkem soutěže se stává každý, kdo zakoupí v období od 22. 11. 2017 do 22. 12. 2017 libovolný zájezd pořádaný CK Adventura z aktuální nabídky na našich webových stránkách na rok 2018/19. Podmínkou je uzavření smlouvy o zájezdu a zaplacení zálohy dle všeobecných obchodních podmínek Adventury. Po dobu trvání akce je zrušen poplatek za platbu kartou v prodejní kanceláři CK Adventura, Voroněžská 20, Praha 10.
2. Hlavní výhrou je částka za jednu osobu, kterou zákazník uhradí Adventuře při uzavření smlouvy o zájezdu. Např. zaplatíte-li za svou osobu celý zájezd, peníze vám (opět pouze za vaši osobu) vrátíme zpět a můžete na zájezd odjet ZDARMA. Uhradíte-li jen část zájezdu, vyhráváte pouze výši zaplacené zálohy za svou osobu. V případě stornování zájezdu vaše výhra propadá. Výhrou nemohou být hrazeny doplňkové služby na zájezdu, pojištění, víza, nadstandardní ubytování apod.
3. Soutěž probíhá od 22. 11. 2017 do 22. 12. 2017. Losování hlavních cen proběhne v prodejní kanceláři Adventury 12. 1. 2018 ve 14 hodin a provede jej ředitel CK Adventura. Výsledky soutěže najdete nejpozději 19. 1. 2018 na stránkách www.adventura.cz. Výherce budeme za účelem převzetí cen kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.
4. Speciální vánoční dárek získá ten, kdo splní podmínky koupě zájezdu v prodejně CK Adventura, Voronežská 20, Praha 10 (tj. uzavře smlouvu o zájezdu a zaplatí zálohu dle všeobecných obchodních podmínek). Dárky jsou v počtu 500 kusů k dispozici do vyčerpání zásob a vylosujete si je přímo u nás v prodejní kanceláři.