ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vemte svoje kolo na dovolenou!

Vemte svoje kolo na dovolenou!

9. červen 2020

Hranice se konečně otevírají. Je čas opět poznávat krásy světa ze sedla kola.

Vemte svoje kolo na dovolenou


Koronavirová situace zamíchala našimi i vašimi plány na letošní léto. Ale na rozdíl od plážových cestovek určitě nebudeme rušit celou letní sezónu. Naopak, jsme rozhodnuti bojovat o každou zemi či destinaci, které nám umožní si splnit naše společné prázdninové sny. Velice pozorně sledujeme situaci ve všech blízkých i vzdálenějších zemích a flexibilně pracujeme s naším portfoliem zájezdů.

S Francií a Itálií (včetně Korsiky, Sardinie, a Sicílie), našimi stěžejními letními cyklo destinacemi, počítáme až od začátku srpna, s větší nadějí hledíme směrem na východ, přesněji do Pobaltí a na Balkán. A samozřejmě i na blízké alpské země – Rakousko, Německo, Švýcarsko. Z exotických cyklistických destinací počítáme s Gruzií (konec léta) a Šrí Lankou (na podzim), situaci v dalších (Vietnam, Nepál, Bhútán, JAR, Kuba) pečlivě monitorujeme.

Cyklistické speciality
Gruzie na kole
Svanetie se právem nazývá nejmalebnější částí celé Gruzie. Na kole pomalu vystoupáme se subtropického Zugdidi až do nejvýše položené evropské osady Ušguli. Každý den se budeme kochat výhledy na majestátní hřeben Kavkazu a necháme se omamovat výtečnou gruzínskou kuchyní nebo doma pálenou čačou.
Šrí Lanka na kole
Naše letošní novinka Šrí Lanka na kole se u vás setkala s nadšeným ohlasem, a proto jsme do naší nabídky na sezónu 2020/21 zařadili hned čtyři termíny. Sami se tak můžete přesvědčit, že tento ostrov čaje a koření nabízí mnohem více než jen proslulé dlouhé bílé pláže Indického oceánu a kokosové palmy. Naše trasa vám umožní zažít opravdový šrílanský venkov a odvézt si nezapomenutelné zážitky.