ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vezměte svoje kolo na dovolenou!

Vezměte svoje kolo na dovolenou!

13. květen 2021

Vezměte svoje kolo na dovolenou!
Milí přátelé cyklisté!

Mnohým z nás se loni nepoštěstilo a museli jsme svoji cyklodovolenou takříkajíc odpískat. I my jsme se v loňské sezoně museli přizpůsobit situaci a mnoho zájezdů jsme Vám vzhledem k nepříznivým podmínkám pro cestování byli nuceni zrušit. Nyní však přichází čas si vše vynahradit! Evropa se otevírá, sjednocuje podmínky a postupně odbourává překážky pro vstup turistů do jednotlivých zemí. Mám velkou radost, že vás mohu pozvat na letošní zájezdy, se kterými počítáme! Stačí si vybrat z naší pestré nabídky a konečně si užít vytouženou dovolenou na kole.

S pozdravem
Markéta Parmová
Produktová manažerka - cyklistika v Evropě

Cyklotoulky letní Evropu
I letos v létě bychom vás rádi zavedli alespoň do některých regionů, kde se přímo nabízí spojit poznání oblasti s příjemnou projížďkou na kole. To je zde totiž ideálním dopravním prostředkem. Vybíráme pro vás destinace přímo nabité kulturními, historickými i přírodními klenoty, i místa méně známá, ale překvapivě atraktivní.
Cykloprázdniny u moře
Cyklistické rodinné pobyty patří mezi naše nejoblíbenější zájezdy. Vždy kousíček od pláže si pronajímáme části kempů s mobilhomy nebo část kapacity hotelu a odtud vyjíždíme na jednodenní cyklovýlety buď přímo, nebo s podporou autobusu. Pro tyto pobyty záměrně vybíráme termíny především v období školních prázdnin, aby mohla bez problému vyrazit celá rodina.
Cyklopobyty u moře mimo letní sezonu
Cyklisté často vyhledávají právě mimosezonní pobyty a má to své důvody – počasí v přímořských destinacích je zpravidla mírnější, než tomu bývá v červenci a srpnu, je však stále teplé a přívětivé – na kolo tak akorát. I moře mívá příjemnou teplotu, a tak si můžete užívat také koupání a odpočinku na poloprázdných plážích.
Cyklostezky alpských údolí – Švýcarsko, Itálie, Slovinsko
Celé Alpy jsou doslova protkány sítí cyklostezek vedoucích převážně údolími podél řek. Jižnější poloha oblasti a v některých případech trasy mířící až k moři nabízejí ještě lepší příležitosti pro sesednutí z kola a osvěžující koupání. Vzhledem k dobré časové dostupnosti Alp jsou zde zájezdy kratší, od prodloužených víkendů do jednoho týdne.