ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Vezměte svoje kolo na dovolenou!

Vezměte svoje kolo na dovolenou!

13. květen 2021

Vezměte svoje kolo na dovolenou!
Milí přátelé cyklisté!

Mnohým z nás se loni nepoštěstilo a museli jsme svoji cyklodovolenou takříkajíc odpískat. I my jsme se v loňské sezoně museli přizpůsobit situaci a mnoho zájezdů jsme Vám vzhledem k nepříznivým podmínkám pro cestování byli nuceni zrušit. Nyní však přichází čas si vše vynahradit! Evropa se otevírá, sjednocuje podmínky a postupně odbourává překážky pro vstup turistů do jednotlivých zemí. Mám velkou radost, že vás mohu pozvat na letošní zájezdy, se kterými počítáme! Stačí si vybrat z naší pestré nabídky a konečně si užít vytouženou dovolenou na kole.

S pozdravem
Markéta Parmová
Produktová manažerka - cyklistika v Evropě

Cyklotoulky letní Evropu
I letos v létě bychom vás rádi zavedli alespoň do některých regionů, kde se přímo nabízí spojit poznání oblasti s příjemnou projížďkou na kole. To je zde totiž ideálním dopravním prostředkem. Vybíráme pro vás destinace přímo nabité kulturními, historickými i přírodními klenoty, i místa méně známá, ale překvapivě atraktivní.
Cykloprázdniny u moře
Cyklistické rodinné pobyty patří mezi naše nejoblíbenější zájezdy. Vždy kousíček od pláže si pronajímáme části kempů s mobilhomy nebo část kapacity hotelu a odtud vyjíždíme na jednodenní cyklovýlety buď přímo, nebo s podporou autobusu. Pro tyto pobyty záměrně vybíráme termíny především v období školních prázdnin, aby mohla bez problému vyrazit celá rodina.
Cyklopobyty u moře mimo letní sezonu
Cyklisté často vyhledávají právě mimosezonní pobyty a má to své důvody – počasí v přímořských destinacích je zpravidla mírnější, než tomu bývá v červenci a srpnu, je však stále teplé a přívětivé – na kolo tak akorát. I moře mívá příjemnou teplotu, a tak si můžete užívat také koupání a odpočinku na poloprázdných plážích.
Cyklostezky alpských údolí – Švýcarsko, Itálie, Slovinsko
Celé Alpy jsou doslova protkány sítí cyklostezek vedoucích převážně údolími podél řek. Jižnější poloha oblasti a v některých případech trasy mířící až k moři nabízejí ještě lepší příležitosti pro sesednutí z kola a osvěžující koupání. Vzhledem k dobré časové dostupnosti Alp jsou zde zájezdy kratší, od prodloužených víkendů do jednoho týdne.