Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Vydejte se s námi na dovolenou do Mexika, země Aztéků a Mayů

Vydejte se s námi na dovolenou do Mexika, země Aztéků a Mayů

29. červen 2017

Láká vás návštěva země obřích kaktusů, mayských pyramid, písečných pláží, mezcalu a sombrer? Stačí si vybrat z naší nabídky poznávacích zájezdů do Mexika. Zájezdy jsou programově velmi pestré a přitom nenáročné. Na co se můžete těšit? Seznámíte se s historií a památkami čtyř nejvýznamnějších indiánských kultur – Aztéků, Mayů, Olméků a Zapotéků. Nahlédnete do jejich života – folkloru a tradic, a na místa, kde se mayská historie a kultura autenticky promítá do současného života. Objevíte kouzlo přírodních krás Mexika – piniové lesy, horská přírodní jezírka, vodopády, horké sirné prameny. Navštívíte Belize, města Tikal v Guatemale a Copán v Hondurasu. A nevynecháte ani odpočinek ve stínu palem na jemných písečných plážích, s koupáním a šnorchlováním. 

A proč se vydat na cestu s Adventurou?

Jsme cestovní kancelář zaměřená na cesty za poznáním a aktivní dovolenou v Evropě i ve světě a na trhu jsme od roku 1990. V naší široké a pestré nabídce si najde svoji dovolenou téměř každý. Velice dbáme na vyváženou kvalitu programu a služeb, většinu zájezdů připravujeme pro menší skupiny a pracujeme s týmem kvalitních průvodců. Děláme, co nás baví, a na našich zájezdech a spokojených klientech je to vidět.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.