Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Vydejte se s námi na dovolenou do Mexika, země Aztéků a Mayů

Vydejte se s námi na dovolenou do Mexika, země Aztéků a Mayů

29. červen 2017

Láká vás návštěva země obřích kaktusů, mayských pyramid, písečných pláží, mezcalu a sombrer? Stačí si vybrat z naší nabídky poznávacích zájezdů do Mexika. Zájezdy jsou programově velmi pestré a přitom nenáročné. Na co se můžete těšit? Seznámíte se s historií a památkami čtyř nejvýznamnějších indiánských kultur – Aztéků, Mayů, Olméků a Zapotéků. Nahlédnete do jejich života – folkloru a tradic, a na místa, kde se mayská historie a kultura autenticky promítá do současného života. Objevíte kouzlo přírodních krás Mexika – piniové lesy, horská přírodní jezírka, vodopády, horké sirné prameny. Navštívíte Belize, města Tikal v Guatemale a Copán v Hondurasu. A nevynecháte ani odpočinek ve stínu palem na jemných písečných plážích, s koupáním a šnorchlováním. 

A proč se vydat na cestu s Adventurou?

Jsme cestovní kancelář zaměřená na cesty za poznáním a aktivní dovolenou v Evropě i ve světě a na trhu jsme od roku 1990. V naší široké a pestré nabídce si najde svoji dovolenou téměř každý. Velice dbáme na vyváženou kvalitu programu a služeb, většinu zájezdů připravujeme pro menší skupiny a pracujeme s týmem kvalitních průvodců. Děláme, co nás baví, a na našich zájezdech a spokojených klientech je to vidět.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.