Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Vyjádření CK Adventura k situaci v Nepálu

Vyjádření CK Adventura k situaci v Nepálu

30. duben 2015

Na konci dubna proběhlo ničivé zemětřesení v centrální části Nepálu. Do Nepálu vzápětí odcestoval jako odborný doprovod českého Trauma teamu jeden z našich nejzkušenějších průvodců Prokop Jouza. Pohyb české skupiny v Nepálu pomáhá zajišťovat náš hlavní místní partner a dodavatel lokálních služeb. Budeme mít tedy unikátní příležitost situaci bezprostředně a objektivně posoudit.

Podle informací, které se nám podařilo rovněž získat, nejsou trekingové trasy postiženy v takové míře jako hlavní město Káthmándú a je tedy předpoklad, že návrat k normálu bude možný v horizontu několika týdnů. Pro zajímavost ještě uvádíme, že český Trauma team je aktuálně ubytován ve stejném hotelu, jako jsou ubytovávány naše skupiny v turistické čtvrti v Thamelu. 

Cestovní ruch je jedním z hlavních zdrojů obživy Nepálců a určitě se budou snažit co nejdříve obnovit narušenou turistickou infrastrukturu. Podzimní turistická sezona začíná na konci září. Budeme tak mít tedy dostatek času situaci pečlivě a odpovědně vyhodnotit a včas informovat všechny klienty, zdali je cestování do Nepálu bezpečné. 

Za CK Adventura Petr Novotný, ředitel

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.