Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Vyjádření CK Adventura k situaci v Nepálu

Vyjádření CK Adventura k situaci v Nepálu

30. duben 2015

Na konci dubna proběhlo ničivé zemětřesení v centrální části Nepálu. Do Nepálu vzápětí odcestoval jako odborný doprovod českého Trauma teamu jeden z našich nejzkušenějších průvodců Prokop Jouza. Pohyb české skupiny v Nepálu pomáhá zajišťovat náš hlavní místní partner a dodavatel lokálních služeb. Budeme mít tedy unikátní příležitost situaci bezprostředně a objektivně posoudit.

Podle informací, které se nám podařilo rovněž získat, nejsou trekingové trasy postiženy v takové míře jako hlavní město Káthmándú a je tedy předpoklad, že návrat k normálu bude možný v horizontu několika týdnů. Pro zajímavost ještě uvádíme, že český Trauma team je aktuálně ubytován ve stejném hotelu, jako jsou ubytovávány naše skupiny v turistické čtvrti v Thamelu. 

Cestovní ruch je jedním z hlavních zdrojů obživy Nepálců a určitě se budou snažit co nejdříve obnovit narušenou turistickou infrastrukturu. Podzimní turistická sezona začíná na konci září. Budeme tak mít tedy dostatek času situaci pečlivě a odpovědně vyhodnotit a včas informovat všechny klienty, zdali je cestování do Nepálu bezpečné. 

Za CK Adventura Petr Novotný, ředitel

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.