ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vysokohorská turistika s Adventurou!

Vysokohorská turistika s Adventurou!

12. červenec 2017

Trávíte rádi svůj volný čas aktivním způsobem, MÁTE RÁDI HORY A VYSOKOHORSKOU TURISTIKU? Pak právě pro vás máme tipy na zájezdy na prodloužený víkend, kde budeme obdivovat krásu sluncem zalitých hor, ledovcových plání a ostrých skalních štítů. Vezmeme do ruky cepín, upneme si mačky a při východu slunce začneme stoupat na některou z alpských tří- či čtyřtisícovek.

Patříte mezi ZAČÁTEČNÍKY a říkáte si: „pro mě už to není, nemám žádné zkušenosti“!  Není to tak, do hor se s námi může vydat každý, bez rozdílu věku, kdo si udržuje svoji fyzickou kondici a má odhodlání a chuť zkusit něco nového. Technické vybavení vám zdarma zapůjčíme a na každém našem zájezdu vás naučíme, jak jej používat. 

A pokud jste ZKUŠENĚJŠÍ a již za sebou máte nějaké ledovcové výstupy na třítisícovky v Alpách a rádi byste výš a výš, tak i vy si v naší nabídce určitě vyberete. Víte už, jaká je vaše letošní horská výzva? Pomůžeme vám ji uskutečnit. Vydejte se na hory s Adventurou a profesionálními horskými vůdci IFMGA. V naší nabídce naleznete nejvýznamnější čtyřtisícové vrcholy ve Švýcarsku a Francii. Nabízíme termíny jak společnou tak vlastní dopravou.

A proč se vydat na cestu do hor s CK Adventura?

* máme za sebou 26 let zkušeností
* pojedete v malé skupině 
* zapůjčíme vám zdarma kvalitní vybavení 
* můžete očekávat individuální přístup 
* naše hesla zní: důvěra, spolehlivost a bezpečnost

Děláme, co nás baví a na našich zájezdech a spokojených klientech je to vidět. 

Níže uvádíme výběr těch nejzajímavějších výstupů, kompletní nabídku pak naleznete ZDE. Nenašli jste vrchol, který jste hledali, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám jej připravíme na zakázku. 

Zájezdy pro pokročilé:

Ledovcové výstupy pro zkušené: