Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Vysokohorská turistika s Adventurou!

Vysokohorská turistika s Adventurou!

12. červenec 2017

Trávíte rádi svůj volný čas aktivním způsobem, MÁTE RÁDI HORY A VYSOKOHORSKOU TURISTIKU? Pak právě pro vás máme tipy na zájezdy na prodloužený víkend, kde budeme obdivovat krásu sluncem zalitých hor, ledovcových plání a ostrých skalních štítů. Vezmeme do ruky cepín, upneme si mačky a při východu slunce začneme stoupat na některou z alpských tří- či čtyřtisícovek.

Patříte mezi ZAČÁTEČNÍKY a říkáte si: „pro mě už to není, nemám žádné zkušenosti“!  Není to tak, do hor se s námi může vydat každý, bez rozdílu věku, kdo si udržuje svoji fyzickou kondici a má odhodlání a chuť zkusit něco nového. Technické vybavení vám zdarma zapůjčíme a na každém našem zájezdu vás naučíme, jak jej používat. 

A pokud jste ZKUŠENĚJŠÍ a již za sebou máte nějaké ledovcové výstupy na třítisícovky v Alpách a rádi byste výš a výš, tak i vy si v naší nabídce určitě vyberete. Víte už, jaká je vaše letošní horská výzva? Pomůžeme vám ji uskutečnit. Vydejte se na hory s Adventurou a profesionálními horskými vůdci IFMGA. V naší nabídce naleznete nejvýznamnější čtyřtisícové vrcholy ve Švýcarsku a Francii. Nabízíme termíny jak společnou tak vlastní dopravou.

A proč se vydat na cestu do hor s CK Adventura?

* máme za sebou 26 let zkušeností
* pojedete v malé skupině 
* zapůjčíme vám zdarma kvalitní vybavení 
* můžete očekávat individuální přístup 
* naše hesla zní: důvěra, spolehlivost a bezpečnost

Děláme, co nás baví a na našich zájezdech a spokojených klientech je to vidět. 

Níže uvádíme výběr těch nejzajímavějších výstupů, kompletní nabídku pak naleznete ZDE. Nenašli jste vrchol, který jste hledali, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám jej připravíme na zakázku. 

Zájezdy pro pokročilé:

Ledovcové výstupy pro zkušené:

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.