ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vydejte se s kolem do světa

Vydejte se s kolem do světa

17. únor 2023

S KOLEM DO SVĚTA
Vážení přátelé, cyklisté,

dovolte mi představit vám letošní nabídku cyklistických leteckých zájezdů do celého světa. Jako vždy můžete vybírat z mnoha typů cyklistické dovolené, záleží pouze na vašich preferencích. Svou dovolenou si rezervujte včas, neboť trh s letenkami prochází turbulentním obdobím, a pokud vyčkáváte s přihlášením na poslední chvíli, velmi často se stává, že pro vás již nemáme k dispozici letenku.

Přeji vám šťastnou ruku při výběru vaší cyklistické dovolené a těším se na viděnou na některém z našich zájezdů.


Katka Jablonská Lhotová
Vedoucí aktivní dovolené CK Adventura


S kolem do světa za sluncem a k moři
Dovolená na kole v blízkosti moře, provoněná sluncem, exotickými chutěmi a pestrobarevnou paletou úchvatné tropické krajiny, činí z následujících destinací nejoblíbenější zájezdy v naší exotické nabídce. I letos můžete s kolem vyrazit na Šrí Lanku a zažít neopakovatelnou atmosféru tohoto tropického ostrova včetně skvělých služeb poskytovaných naším doprovodným týmem. V Dominikánské republice pocítíte ten pravý karibský rytmus, v Kambodži objevíte úchvatnost tisíciletého Ankoru a při šnorchlování na Filipínách se budete podivovat nad krásami podvodní říše. A pokud se necítíte na dalekou cestu, využijte výhod přímého letu na Kypr.
S kolem do světa co nejblíže přírodě
Využijte letního období pro úžasné cyklistické výpravy do vysokohorských oblastí uprostřed divoké panenské přírody. Již tradičně se můžete vydat do gruzínské Svanetie a přejet s námi hřeben Kavkazu. Opravdovou divokou krásu hor objevíte v kyrgyzském Ťan-šanu – letos jsme pro vás připravili hned dva termíny. Srpnový Ladákh na kole je již od podzimu beznadějně vyprodán, ale pokud vás láká Himálaj, máte možnost vydat se v říjnu do Nepálu nebo si vychutnat ojedinělý zážitek z cyklistické dovolené v Bhútánu.
S kolem do světa za etnografickými zážitky
Vietnam vás loni naprosto uchvátil, a proto bute mít i letos na výběr z náročnějšího hornatého Severního Vietnamu či tropického rovinatého Jižního Vietnamu s deltou Mekongu a koupáním na ostrově Phu Quoc. V listopadu se již tradičně můžete vydat na výpravu do Jihoafrické republiky – na kole objevit mys Dobré naděje a zavítat do nejkrásnějších oblastí Kapska. Hned ze dvou programů můžete vybírat v blízkém Maroku – na jaře s námi přejet Atlas a na podzim objevit pouštní krásu okraje Sahary. A pokud vás láká opravdová exotika, projeďte si brazilskou královskou cestu z Ouro Preto do Río de Janeiro.
Připravujeme…
Pevně věříme, že o letošních Vánocích se nám již definitivně podaří návrat na Kubu – ostrov tance a tepající atmosféry Karibiku. Kromě toho se o vánočních svátcích budete moci vypravit již do tradičních destinací – na Filipíny, Šrí Lanku a do jižního Vietnamu. A protože náš tým nikdy nespí, již nyní se můžete těšit na cyklistiku mezi baobaby na exotickém Madagaskaru či na novinku s populární kombinací moře+kolo+slunce v Thajsku.
Potkejte se s námi na výstavě For Bikes!


V době 24.–26. 3. 2023 se opět koná v Letňanech výstava For Bikes, na které samozřejmě nemůže Adventura chybět! Přijďte se podívat na nejnovější trendy v cyklistickém vybavení a navštivte i nás. Více na forbikes.cz.