ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vzhůru do hor!

Vzhůru do hor!

18. květen 2021

Vzhůru do hor!
Milí klienti, turisté!

Těší nás, že vám můžeme poslat první dobré zprávy ohledně vaší turistické dovolené. Nabízíme vám nyní především ty destinace, které se otevřely turistům a do kterých máme připravené krásné horské túry a přechody. Pro cestování, nejen po Evropě, se pomalu sjednocují podmínky. My jsme přesvědčeni, že i za částečně omezujících, zato jasnějších podmínek, se konečně cestovat bude. Tedy pojďme na to, vzhůru do hor!

S pozdravem
Andrea Sedláčková
za realizační tým turistických a trekových programů CK Adventura

Gruzie
Gruzie je pro milovníky pěší turistiky zemí zaslíbenou, a právě proto tam nabízíme hned 7 programů do různých oblastí a s různou náročností. Společným jmenovatelem všech je pobyt v krásné vysokohorské přírodě, který doplňují úžasné zážitky spojené s vřelostí místních obyvatel a skvělou domácí kuchyní.
Kyrgyzstán – treking velehorami Ťan-šanu
Zveme vás na jeden z těžších treků, jehož náročnost není dána ani tak délkami či převýšením tras, ale především odlehlostí. Pokud si chcete užít opravdu divoké a nespoutané přírody a zároveň jste připraveni v malé skupině prověřit svou odolnost vůči nadmořské výšce či počasí, budete odměněni naprosto unikátními zážitky.
Hřebenovky v Atlantiku i Středomoří
Pro ty nedočkavé z vás nabízíme odlet již na konci května na unikátní Přechod kvetoucí Madeiry, krásný trek atlantickou tropickou přírodou. Pokud vyhlížíte raději až letní termíny, otevřeli jsme pro velký zájem další skupinku pro dvoutýdenní přechod korsického hřebene GR20.
Skandinávie – Laponsko
V oblasti Laponska, za polárním kruhem, nabízíme hned 3 naprosto jedinečné programy s různou náročností. Po značených stezkách s ubytováním na chatách se projdete Švédským Laponskem z Abiska pod Kebnekaise, po značených trasách s tábořením pod stanem nabízíme Švédsko – severský treking v barvách podzimu nebo pak Švédsko – treking v NP Sarek, kde zažijete putování a táboření v opravdové divočině daleko od civilizace.