ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vzhůru za cestovatelskými i aktivními zážitky v sezoně 2023

Vzhůru za cestovatelskými i aktivními zážitky v sezoně 2023

8. listopad 2022

Vzhůru za cestovatelskými i aktivními zážitky v sezoně 2023
Vážení klienti, vážení přátelé!

Obracíme se na vás jako každoročně v tomto podzimním čase, který je ideální pro spřádání cestovatelských plánů na další rok 😉. Letos tak činíme po téměř třech covidových letech, ale s o to větší radostí a touhou ukázat vám, jaká byla právě končící sezona a co je u nás nového.

Před rokem jsme si ani netroufali představit, kolik společných cestovatelských, turistických, cyklistických i lyžařských zážitků opět společně zvládneme. Přestože jsme hned na začátku přišli o naše oblíbené východní destinace, od Ukrajiny až po vzdálenou Kamčatku, a celou sezonu čekali na „postcovidový“ návrat do řady asijských destinací včetně oblíbeného Japonska, považujeme letošní sezonu – hlavně díky vám – za úspěšnou. Téměř všechny zájezdy, které bylo možné zrealizovat, se těšily z vaší strany velkému zájmu. A zároveň jste byli velmi vstřícní a tolerantní při překonávání obtíží především s leteckou dopravou, která se jen obtížně vzpamatovává z předchozí krize. Velmi vám za to děkujeme, byli jste nám oporou.

Díky úspěšnému zvládnutí letošního roku jsme také mohli personálně posílit naše zredukované řady a opět se v téměř plné sestavě věnovat přípravě budoucí sezony. Završili jsme ji v těchto dnech a převážnou většinu naší nabídky jsme již publikovali na webových stránkách. Celou řadu zájezdů jsme revitalizovali a vylepšili, promítli jsme do nich nové poznatky a zkušenosti a jejich fotogalerie doplnili novými přírůstky.

Předkládáme vám tedy již ucelenou kolekci oblíbených zájezdů, cestovatelských novinek i tradičních programů v novém kabátě. Kompletní zájezdovou nabídku naleznete přehledně na našich webových stránkách. Dělí se primárně na zájezdy poznávací a zájezdy aktivní, v souladu s našimi dvěma podznačkami – Adventura Travel a Adventura Active. Zájezdy můžete samozřejmě vyhledávat také podrobněji, a to podle destinací, jednotlivých aktivit i řady dalších kritérií. Jiný pohled nabízí vstup do nabídky přes webové „katalogy zájezdů“ (Poznávací zájezdy, Dovolená na kole, Turistika a outdoor), kde naleznete menší skupiny zájezdů podobného charakteru.

Věříme, že zůstaneme i nadále vašimi spolehlivými a inspirativními společníky na cestách do celého světa. Těšíme se na vás!


Za celý kolektiv cestovní kanceláře Adventura
Petr Novotný