ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Vzhůru za turistikou!

Vzhůru za turistikou!

22. červen 2020

Kam se letos bezpečně vydat za turistikou?

Vzhůru za turistikou!
Kanárské ostrovy a Kapverdy
Na ostrově Tenerife můžete absolvovat nenáročný výstup na nejvyšší španělskou horu, hory La Palmy a Gomery jsou bujně zelené, sušší Lanzarote, Fuerteventura i jižnější Kapverdy, pro změnu nabízejí krásné pláže a jejich charakter má blíže k Africe. Zkrátka každý z ostrovů má vlastní tvář a všechny stojí za návštěvu.
Madeira a Azory
V době, kdy nám počasí v Evropě obvykle moc nepřeje, představují portugalské enklávy v Atlantickém oceánu ideální cíl pro vaši dovolenou. Památky na jejich bohatou historii i jejich bujně zelená příroda a dramatické horské scenérie vytvářejí ideální mix pro poznávací i turistické aktivity..
Skandinávie
Vydejte se s námi za nejbarevnější Skandinávií v období babího léta. Překročíme severní polární kruh, nebudeme hltat kilometry, načerpáme velkou dávku klidu a budeme si vychutnávat každý okamžik v nádherné přírodě.
Jižní Afrika
Vydejme se za turistikou i dále světa. Co země, to jiný svět, jiná pohoří, hory a kopce. Jako obohacení našich turistických programů směřujících na jih Afriky vám přidáváme možnost zdolat s námi i nejvyšší vrchol Afriky – Kilimandžáro (5895 m). Směle vybírejte!
Himálaj - putování pod střechou světa
Na následujících zájezdech vám nabízíme pestré nahlédnutí do Himálají kombinací poznávacího programu a relativně nenáročné pěší turistiky. Pokud je někde v programu zařazeno vícedenní horské putování, máme zajištěnou přepravu zavazadel a jde se nalehko jen s malým batohem na věci denní potřeby.
Treking v Himálaji
Není snad člověka s cestovatelskými buňkami v krvi, který by nechtěl alespoň jednou v životě poměřit své člověčí rozměry s Himálajem – nejvyšším horstvem naší planety. Himálaj nám nabízí nejen drsnou krásu ledovcových vrcholů, ale také krásnou tropickou přírodu na jižních svazích.
Kurzy vysokohorské turistiky
V krásném prostředí rakouských Alp na horské chatě se v malé skupince naučíte pohybovat po ledovci, protáhnete se v horách a v této divné době určitě pookřejete. Anebo co třeba absolvovat víkendový kurz skalního lezení či pohybu a jištění na via-ferratách?
Tel: +420 271 741 734-6
E-mail: travel@adventura.cz
Prodejna
Adresa: Voroněžská 20
101 00, Praha 10
Dočasně pouze telefonicky nebo emailem
Po-Čt: 10.00-18.00 hod.
Pá: 9.00-16.00 hod.

Nepřejete-li si dostávat tyto e-mailové zprávy z ADVENTURY, odešlete e-mail s předmětem "NEZASÍLAT" na adresu travel@adventura.cz. S Vašimi kontaktními údaji (e-mailovou adresou) pracujeme v souladu s nařízením GDPR na základě oprávněného zájmu. Vaše kontaktní údaje využíváme pouze pro naši komunikaci s Vámi. Více informací ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.