ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vzhůru za turistikou!

Vzhůru za turistikou!

22. červen 2020

Kam se letos bezpečně vydat za turistikou?

Vzhůru za turistikou!
Kanárské ostrovy a Kapverdy
Na ostrově Tenerife můžete absolvovat nenáročný výstup na nejvyšší španělskou horu, hory La Palmy a Gomery jsou bujně zelené, sušší Lanzarote, Fuerteventura i jižnější Kapverdy, pro změnu nabízejí krásné pláže a jejich charakter má blíže k Africe. Zkrátka každý z ostrovů má vlastní tvář a všechny stojí za návštěvu.
Madeira a Azory
V době, kdy nám počasí v Evropě obvykle moc nepřeje, představují portugalské enklávy v Atlantickém oceánu ideální cíl pro vaši dovolenou. Památky na jejich bohatou historii i jejich bujně zelená příroda a dramatické horské scenérie vytvářejí ideální mix pro poznávací i turistické aktivity..
Skandinávie
Vydejte se s námi za nejbarevnější Skandinávií v období babího léta. Překročíme severní polární kruh, nebudeme hltat kilometry, načerpáme velkou dávku klidu a budeme si vychutnávat každý okamžik v nádherné přírodě.
Jižní Afrika
Vydejme se za turistikou i dále světa. Co země, to jiný svět, jiná pohoří, hory a kopce. Jako obohacení našich turistických programů směřujících na jih Afriky vám přidáváme možnost zdolat s námi i nejvyšší vrchol Afriky – Kilimandžáro (5895 m). Směle vybírejte!
Himálaj - putování pod střechou světa
Na následujících zájezdech vám nabízíme pestré nahlédnutí do Himálají kombinací poznávacího programu a relativně nenáročné pěší turistiky. Pokud je někde v programu zařazeno vícedenní horské putování, máme zajištěnou přepravu zavazadel a jde se nalehko jen s malým batohem na věci denní potřeby.
Treking v Himálaji
Není snad člověka s cestovatelskými buňkami v krvi, který by nechtěl alespoň jednou v životě poměřit své člověčí rozměry s Himálajem – nejvyšším horstvem naší planety. Himálaj nám nabízí nejen drsnou krásu ledovcových vrcholů, ale také krásnou tropickou přírodu na jižních svazích.
Kurzy vysokohorské turistiky
V krásném prostředí rakouských Alp na horské chatě se v malé skupince naučíte pohybovat po ledovci, protáhnete se v horách a v této divné době určitě pookřejete. Anebo co třeba absolvovat víkendový kurz skalního lezení či pohybu a jištění na via-ferratách?
Tel: +420 271 741 734-6
E-mail: travel@adventura.cz
Prodejna
Adresa: Voroněžská 20
101 00, Praha 10
Dočasně pouze telefonicky nebo emailem
Po-Čt: 10.00-18.00 hod.
Pá: 9.00-16.00 hod.

Nepřejete-li si dostávat tyto e-mailové zprávy z ADVENTURY, odešlete e-mail s předmětem "NEZASÍLAT" na adresu travel@adventura.cz. S Vašimi kontaktními údaji (e-mailovou adresou) pracujeme v souladu s nařízením GDPR na základě oprávněného zájmu. Vaše kontaktní údaje využíváme pouze pro naši komunikaci s Vámi. Více informací ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.