ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Za poznáním do Evropy i exotiky

Za poznáním do Evropy i exotiky

2. červenec 2021

Za poznáním do Evropy i exotiky
Vážení přátelé, Καλημέρα! Dia dhaoibh! Hyvää päivää! M’bolani! Bonzour!

Vypravte se s námi a zaposlouchejte se do šumu moře, ruchu exotických tržišť či opojného ticha severské tajgy. Ochutnejte s námi opět tu krásu cestování a přivoňte si s námi k dálkám. Přivřete na chvilku oči a zavzpomínejte, jak je cestování krásné. Až je otevřete, prohlédněte si naši nabídku zájezdů, které pro vás již opět připravujeme a pro velký zájem dokonce přidáváme termíny.

Těšíme se na vás!

Za celý kolektiv Adventury a China Tours
Petr Novotný
ředitel

Toulky Řeckem
Řecko. Ελλάς! Kombinace moře, přírody i znamenitých památek z něj dělá jednu z nejoblíbenějších letních destinací. Můžete si vybrat mezi putováním po legendární minojské Krétě okořeněné výlety do dramatických soutěsek nebo cestou po stopách klasických antických hrdinů na Peloponésu. A pro naprostý relax můžete zvolit nově přidaný termín našich ostrovních Toulek po Kykladách.
Irsko – za poznáním a tradicemi
Irsko je věčně zelený ostrov na okraji Evropy. Návštěvníky láká především svou malebností, spoustou přitažlivých památek a také přírodních zvláštností. Během naší cesty si prohlédneme nejvýznamnější památky Irska, poznáme irský venkov i vydatnou kuchyni. Naše putování můžeme zakončit ochutnávkou známého piva Guinness nebo si dát sklenku dobré whisky Jameson.
Přírodní krásy Finska
Pro velký zájem jsme přidali další termín od 16.–22. 9. Jedná se o vyvážený turisticko-poznávací program s jednodenními výlety do NP parků severního Finska, stylovou večeří, saunovým rituálem a návštěvou sobí farmy. Přečtěte si článek Barevné Laponsko, jehož autorem je Petr Novotný, ředitel a spolumajitel CK Adventura, milovník severské přírody.
Seychely – turistika a koupání v ráji
Konečně exotika, slunce, teplo, příroda, pohyb a překrásné azurové moře! Díky proočkování místní populace Seychely otevřely své "přístavy" turistům. Využijte tedy tuto možnost a vydejte se na s námi na Seychely! A co vás čeká? Nejkrásnější pláže světa, možnosti šnorchlování přímo z pláže, pěší výlety do vnitrozemí ostrovů s úchvatnými výhledy, jedinečné rostliny i želvy obrovské.
Gabon – putování do nitra černé Afriky
Máte jedinečnou možnost účastnit se opravdové expedice do nitra černé Afriky v malé skupince 6 lidí. Jedná se vskutku o životní cestu, na které budete mít příležitost vidět velmi plaché gorily nížinné, nikoliv jako turista, ale jako přirodovědec. Rovněž tak výprava po řece do nitra tropického deštného pralesa za slony pralesními bude nezapomenutelným zážitkem. Třešničkou na dortu budou dva dny s pygmeji Baka v širší oblasti NP Waka.