Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Zikmund 100

Zikmund 100

12. listopad 2018

Na začátku dubna jsme s naším Tatrabusem odvezli na letiště Václava Havla v Praze Ruzyni dva mladé cestovatele,Tomáše Vaňourka a Lukáše Sochu. Stali jsme se tak partnerem a specialistou na zajištění vybraných cestovních služeb zajímavého projektu Zikmund 100.

Projekt kopíruje druhou cestu Hanzelky a Zikmunda po Euroasii z let 1959–1964. Během devítiměsíční cesty oba mladí
cestovatelé sledují vývoj světa za uplynulých 54 let a pořizují s odstupem času fotografickou dokumentaci z míst navštívených legendární dvojicí H+Z. Výsledkem cesty by měla být rozsáhlá retrospektivní výstava, kterou chtějí oba mladí cestovatelé věnovat panu Zikmundovi k jeho 100. narozeninám. Z cesty vzniká i dokumentární film, kniha a plánují se i mnohé přednášky.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.