ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zimní dobrodružství s Adventurou.

Zimní dobrodružství s Adventurou.

9. září 2020

Užijte si s námi zimní dobrodružství a splňte si své lyžařské sny!

Užijte si s námi zimní dobrodružství a splňte si své lyžařské sny!
Vážení přátelé, lyžaři, turisté, cyklisté – zkrátka sportovci,

zkusme na chvilku společně zavřít oči a snít. Nevím jak vy, ale já ve snu slyším to krásné jemné ticho, kdy na sebe lehce dopadají vločky sněhu a horskou krajinu tak postupně mění v lyžařský ráj. Za zavřenými víčky vidím sněhem pokrytý les, horské štíty, nekonečné pláně i mořskou hladinu. To jemné ticho najednou přeruší zvuk rázně říznutého obloučku a ať už se zařízne do upraveného manšestru či duchny čerstvého prašanu, já tento zvuk prostě miluji.

Přátelé, já pevně věřím, že o následující lyžařské sezoně nebudeme muset jen snít, ale že ji prožijeme opět naplno. Proto jsme její přípravě věnovali patřičnou pozornost a věřím, že její skladba bude inspirativní pro vás i vaše přátele. Věřím, že se již brzy potkáme na horské chatě či rodinném penzionu, a budeme si vyprávět, promítat a především lyžovat. A jaká bude naše lyžařská a skialpová nabídka se můžete přesvědčit o pár řádků níže.

Na svah i do stopy se na vás těšíPetr “Pedro“ Novotný s celým realizačním týmem CK Adventura

Skialpové kurzy a prodloužené víkendy pro začátečníky a mírně pokročilé
Naučte se s námi na skialpech bezpečně! Vyzkoušejte s námi svoje první skialpové krůčky a pod vedením zkušeného horského vůdce propadněte tomuto modernímu způsobu lyžování. Vychutnejte si, jak krásné může být lyžování modřínovým lesem nebo dotek prvního třítisícového vrcholu na vlastní kůži.
Skialpové výstupy i horské přechody pro pokročilé
Zkuste s námi zdolat během prodlouženého víkendu legendární Piz Buin nebo třítisícovky na Stubaii. Oblast rakouského Ötztalu nabízí naopak fantastický skialpový přechod a k němu jsme do nabídky letos zařadili i překrásný přechod – Silvretta Haute Route. Pozor! Některé termíny jsou již zcela vyprodané.
Splňte si své skialpové sny!
Chcete-li si jednou za čas dopřát opravdu mimořádný zážitek a splnit si své lyžařské sny, jste u nás na správné adrese. Vydejme se spolu do odlehlé divočiny daleko za polárním kruhem, na Kavkaz nebo na nejkrásnější přechod rakouských Alp!
Na sjezdovky se společenským rozměrem
Kromě našich klasických prodloužených víkendů do rakouského Amadé spojených s návštěvou akvaparku a večerními cestovatelskými přednáškami se s námi můžete podívat i do lyžařských středisek o kousek dál – na Kavkaz do Gruzie nebo na Ťan-Šan do Kazachstánu.
Stubai skialp open season
Skialpové sezony se nemůže dočkat nikdo z nás, a tak začínáme zcela netradičně už na konci listopadu na Stubaii – přidejte se k nám😊
Chci jet
#
Nechte se inspirovat
Do té správné cestovatelské a lyžařské atmosféry vás bezpochyby zanese krátký film z loňské Gruzie.
#
Promítání
Přijďte na cestovatelské večery s promítáním.

Tel: +420 271 741 734-6
E-mail: travel@adventura.cz
Prodejna
Adresa: Voroněžská 20
101 00, Praha 10
Prodejní kancelář je otevřena každou středu: 13–16 hod.

Osobní návštěva v jinou dobu je nadále možná po předchozí dohodě.

Nadále komunikujeme telefonicky či elektronicky:
pondělí – pátek: 10–16 hod.

Nepřejete-li si dostávat tyto e-mailové zprávy z ADVENTURY, odešlete e-mail s předmětem "NEZASÍLAT" na adresu travel@adventura.cz. S Vašimi kontaktními údaji (e-mailovou adresou) pracujeme v souladu s nařízením GDPR na základě oprávněného zájmu. Vaše kontaktní údaje využíváme pouze pro naši komunikaci s Vámi. Více informací ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.