ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Změna odjezdového místa pro autobusové zájezdy

Změna odjezdového místa pro autobusové zájezdy

31. květen 2023

Z důvodu stavebních prací u stanice metra Roztyly je omezen provoz na autobusovém nádraží Roztyly a toto bylo zcela uzavřeno pro zájezdovou dopravu. Dopravní omezení bude trvat minimálně celý rok 2023. Pro naše autobusy jsme byli nuceni hledat jiné odjezdové místo. 

Podařilo se nám vyjednat s Dopravním podnikem hl. m. Prahy nové odjezdové místo na málo využívané autobusové smyčce SÍDLIŠTĚ STODŮLKY  https://mapy.cz/s/bucetobomu. Místo je vzdáleno 400 m od stanice metra Luka (trasa B). Pro příjezd autem je v okolí několik možností volného parkování, případně i několik placených parkovišť. 

Vezměte prosím na vědomí, že nejbližší WC jsou u stanice metra Luka. Pokud k autobusu budete přijíždět osobním autem, minimalizujte čas vykládky a nakládky a co nejdříve auto přeparkujte, neboť na místo stání je zákaz vjezdu s výjimkou autobusu. 

Prosíme, potvrďte nám, že jste tuto důležitou změnu zaznamenali. Čas srazu a odjezdu se nemění. Věříme, že tuto změnu přijmete s pochopením, a omlouváme se za komplikace.