ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rafting ve Slovinsku

Termíny zájezdu

TermínPočet dníObj. číslo
13. 6. – 17. 6. 20245 dní45320410

4. den raftování na vodnaté rakouské řece Isel

15. 8. – 19. 8. 20245 dní45320420

4. den horská túra Prisojnik (2547 m)

Na co se můžete těšit?

  • Zájezdy v malé skupině 7 osob
  • Nejpestřejší nabídka outdoorových aktivit v Evropě
  • Rafting, kanoe, kaňoning, speleologie a ferraty
  • Celoroční sjízdnost - záruka kvalitních zážitků
  • Možnost ubytování v apartmánech

Popis

Proniknout ke krásám Julských Alp znamená raftovat na technicky náročném a balvanitém toku řeky Soča, projít kaňon horského potoka, slaňovat vodopády a skákat do hlubokých tůní nebo se proplazit do nitra hor temnými chodbami krasových jeskyní.

Aby byl program perfektní, připravili jsme dvě varianty programů. Základ itineráře zůstává stejný, jen poslední den je upravený podle toho, na co je daný termín nejvhodnější. V červnovém termínu si zaraftujeme na ledovcové řece Isel a v srpnu vystoupíme jištěnou cestou – via ferratou na jeden z vrcholů Julských Alp.

Pokud chcete zažít Slovinsko za parádní vody a bez davů turistů, pojeďte s námi už v květnu na zájezd Rafting ve Slovinsku a Rakousku, v malé skupině a s ubytováním v apartmánech. V podzimním termínu pořádáme podobný zájezd Rafting, kanoe a vinobraní ve Slovinsku, kde navštívime vinařskou oblast Goriška Brda, prohlédneme si sklepy a ochutnáme speciality místních pěstitelů.

Toto jsou naše aktivně strávené prodloužené víkendy ve Slovinsku!

Program

1. - 2. den

Večerní odjezd z ČR, noční přejezd do Slovinska. Super rafting na řece Soča mezi obrovskými kameny a hlubokými lagunami.

3. den

Alternativní den na přání: kaňoning pro začátečníky i pokročilé, speleologická túra - průstup jeskynním systémem, pěší nebo cyklo výlety.

4. - 5. den

TERMÍN V ČERVNU - Vzrušující raftování na vodnaté rakouské řece Isel; noční přejezd přes Rakousko a návrat do ČR (Praha do 6:00).

4. - 5. den

TERMÍN V SRPNU - Působivá horská túra Prisojnik (2547 m) s možností výstupu po via ferratě; noční přejezd přes Rakousko a návrat do ČR (Praha do 6:00). 

Podmínky

GALERIE: WEB