ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rafting ve Slovinsku

rafting a vodní turistika2 středně náročný program★★ jsem ochoten cestovat skromněji★ zvládnu i noclehy pod stanem nebo náročné cestování

Termíny zájezdu

TermínPočet dníObj. číslo
11. 8. – 15. 8. 20225 dní45320213

4. den horská túra Prisojnik

23. 9. – 28. 9. 20226 dní45320214

prodloužený termín, vinařská oblast Goriška Brda, dolní Soča

Na co se můžete těšit?

  • Nejpestřejší nabídka outdoorových aktivit v Evropě
  • Rafting, kanoe, kaňoning, speleologie a ferraty
  • Celoroční sjízdnost - záruka kvalitních zážitků
  • Možnost ubytování v apartmánech

Popis

Proniknout ke krásám Julských Alp znamená splout na raftu balvanitý tok řeky Soči, na nafukovací kanoi úzkou a technickou soutěsku Koritnice, ale také projít kaňon horského potoka, slaňovat vodopády a skákat do hlubokých tůní nebo se proplazit do nitra hor temnými chodbami krasových jeskyní. Nově je možné vyjet přímo z Bovce lanovkou až na Kanin a užít si nádherné výhledy. Aby byl program naprosto perfektní, připravili jsme několik variant programů. Základ itineráře zůstává stejný a poslední den je upravený podle toho, na co je daný termín nejvhodnější. V letních měsících zaraftujeme na ledovcové řece Isel nebo vystoupíme jištěnou cestou – via ferratou na jeden z vrcholů Julských Alp. V podzimním termínu navštívime vinařskou oblast Goriška Brda, prohlédneme si sklepy a ochutnáme speciality místních pěstitelů. 

Program

1. - 2. den

Večerní odjezd z ČR, noční přejezd do Slovinska. Super rafting na řece Soča mezi obrovskými kameny a hlubokými lagunami.

3. den

Alternativní den na přání: kaňoning pro začátečníky i pokročilé, speleologická túra - průstup jeskynním systémem, na kanoích úzkým kaňonem řeky Koritnica, pěší nebo cyklo výlety.

4. - 5. den

TERMÍN V KVĚTNU A ČERVNU - vzrušující raftování na vodnaté rakouské řece Isel, noční přejezd přes Rakousko a návrat do ČR (Praha do 6:00).

TERMÍN V SRPNU - působivá horská túra Prisojnik (2547 m) s možností výstupu po via ferratě, noční přejezd přes Rakousko a návrat do ČR (Praha do 6:00).

4. - 6. den

PRODLOUŽENÝ TERMÍN v ZÁŘÍ :

4. den

Dopoledne kanoe na dolní Soče, odpoledne návštěva vinařské oblasti Goriška Brda a alternativně degustace vína :o).

5. - 6. den

Dopolední výlet k pramenům a horním soutěskám Soči, odpoledne rafting na řece Soča, noční přejezd přes Rakousko a návrat do ČR (Praha do 6:00).

Podmínky

GALERIE: WEB