Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Irsko na kole

dovolená na kole★★ jsem ochoten cestovat skromněji2 středně náročný program

Krásné ubytování v chatkách a mobilehomech

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
13. 7. – 27. 7. 201915 dní-1%25 730 Kč25 990 Kč24 740 Kč11830912

autobusem

Základní cena -1%25 730 Kč25 990 KčFirst-minute sleva do 13.4.2019.
Dětská cena do 15 let-1%24 740 Kč24 990 KčFirst-minute sleva do 13.4.2019.
Služby za příplatek
Obsazení chatky 3mi osobami2 500 Kč

 za osobu

Obsazení chatky 2mi osobami7 500 Kč

 za osobu

15. 7. – 25. 7. 201911 dní-1%33 155 Kč33 490 Kč32 165 Kč11830913

letecky

Popis

Opusťme kontinent a pojeďme na ostrov. Zelená země se spoustou hor, ovcí a útesů dotýkajících se moře, tak vypadá Irsko. Čekají nás úzké asfaltové silničky irského venkova, které si přímo říkají o to, aby je člověk projel na kole. Jenom na kole můžete vychutnat pěšinky vedoucí po strmých skalních útesech nad mořem, projíždět malebné vesničky a fotit keltské kříže na opuštěných hřbitovech. V mystickém klášteře Clonmacnois se ve své fantazii přeneseme o mnoho staletí zpět do doby, kdy svatý Patrik dal Irsku jeho symbol – zelený trojlístek. Tu a tam se zastavíme v irské hospůdce, dáme si Guinness a poslechneme si trochu irské hudby nebo se vykoupeme v Atlantiku. Denně ujedeme od 30 do 100 km (záleží jen na vás).

Na co se můžete těšit?

 • Busem nebo letecky a na místě s podporou autobusu
 • Ubytování v kempech v chatkách s polopenzí
 • Putování za potomky svatého Patrika
 • Dovolená pro keltské nadšence i cyklisty všeho druhu
 • Irská hudba v irských hospodách

Program

 • 1.–2. den

  Odjezd ráno (autobusová varianta), noční trajekt do Anglie; přejezd k Eastbourne, možnost cyklovýletu v okolí: Seven Sisters, Beachyhead, či návštěva pobřežního letoviska s koupáním; večer odjezd na trajekt do Irska.

 • 3. den

  Přejezd do NP Wicklow Mountains, ubytování v kempu, cyklovýlet v okolí; připojení letecké varianty.

 • 4. den

  Na kole z Glendalough do sedla Sally Gap ve Wicklow Mountains (50–70 km).

 • 5. den

  Prohlídka kláštera Glendalough, pěší výlet v okolí kláštera (The Wicklow way) ve Wicklow Mountains, (den bez kol); pro zájemce dojezd do kempu na kole (30 km).

 • 6. den

  Autobusem do Doolinu, po cestě návštěva nejstarší irské palírny Kilbeggan distillery a slavného středověkého kláštera Clonmacnois, přejezdový den bez kol.

 • 7. den

  Fakultativně Aranské ostrovy(Inishmore – Seven Churches, Kilronan) (30km), nebo Mohérské útesy, Ennistimon, Kilfenora (50 km).

 • 8. den

  Návštěva Galway, menhiry a dolmeny na planině Burren (Poulnabrone Portal Dolmen), variantně Kilfenora (kostel s vysokými kříži) a výhledy na Aranské ostrovy(35–50 km).

 • 9. den

  Přejezd do NP Killarney a cyklistický výlet po okolí: Muckross Garden, Ross Castle, okolo jezera Muckross a návštěva městečka Killarney (20-50 km).

 • 10. den

  Cyklistika na poloostrově Dingle: přes nejvyšší silniční sedlo Connor Pass nebo okolo pobřeží - Slea Head DriveGallarus Oratory; variantně Stradbally Beach (nejdelší irská pláž), pro zájemce dojezd do kempu (30–100 km).

 • 11. den

  Na kole po NP Killarney - Ladies View, Moll's Gap´a průsmykem Gap of Dunloe; fakultativně lze trasu zkrátit výletem lodí po jezeře (60–80 km).

 • 12. den

  Zpět do NP Wicklow, po cestě návštěva magického Rock of Cashel a vesničky Blarney(Blarney Castle), přejezdový den bez kol.

 • 13. den

  Návrat letecké varianty do Prahy (dle letových řádů), v případě časové rezervy prohlídka města; celý den v Dublinu, fakultativně prohlídka destilerie Jameson nebo pivovaru Guiness, procházka starou čtvrtí v okolí Dublin Castle, nejznámější část v centru města Temple Bar, katedrály Christ church nebo Sv. Patrika; noční přejezd do Anglie trajektem, přejezdový den bez kol.

 • 14.–15. den

  Po nočním přejezdu do Anglie strávíme cyklistický den v okolí Canterbury a Sandwich; večerním trajektem z Doveru do Calais; návrat následující den v odpoledních hodinách.

Podmínky

GALERIE: DOPRAVA, MOBILHOMY, UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, CYKLOVLEK