ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Turecko – lyžování v Kappadokii

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
11. 3. – 18. 3. 20238 dní-4%30 528 Kč31 800 Kč23110301
Základní cena -4%30 528 Kč31 800 KčFirst-minute sleva do 11.9.2022.
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj - povinný3 000 Kč
10. 3. – 17. 3. 20228 dní23110202

Na co se můžete těšit?

  • Letecky – týdenní lyžařský pobyt v kouzelné Kappadokii
  • Moderní lyžařské středisko Ercİyes na úpatí stejnojmenného vulkánu (3947 m)
  • Jednodenní výlet do NP Göreme a skalními kláštery Kappadokie 
  • Ubytování v hotelu**** v centru Kayseri s polopenzí

Popis

Kappadokie – dva mohutné kužely téměř čtyřtisícových sopek vévodí vulkanické náhorní planině, v níž síly eroze vymodelovaly obrovské množství jedněch z nejpůsobivějších skalních útvarů světa. Zrovna tak jako eroze se činili i lidé. Měkké vulkanické horniny se snadno opracovávají a země je tu provrtaná jako ementál. Skoro každé historické sídlo tu má svou podzemní část, známo je více než pětatřicet podzemních měst. Většina turistů za těmito poklady lidské vynalézavosti a pracovitosti míří v letních měsících, my budeme mít šanci si prohlédnout mimo hlavní sezónu takřka sami.

Nabízíme vám unikátní možnost skloubit poznání tohoto neobyčejného starodávného světa s lyžováním v moderním prostředí lyžařského střediska Ercİyes, které leží na svazích stejnojmenného stratovulkánu Ercİyes Dağı (3947 m). Ve spolupráci s evropskými odborníky zde vyrostl zcela nový lyžařský areál nejen s úžasným výhledem do okolní krajiny, ale i se zázemím a lyžařskými možnostmi, které uspokojí lyžařské ambice všech sportovních úrovní.

Bonusem nám bude velmi kvalitní zázemí ubytování přímo v centru nedalekého města Kayseri i pestrá a vydatná turecká kuchyně spojená s možností ochutnávky místních vyhlášených vín. Skalní města a kláštery pak navštívíme během celodenního výletu v závěru našeho týdenního pobytu. Užijte si lyžování v Turecku.

Program

1.–2. den:

Letecky Praha–Kayseri, odlet v podvečer z Prahy a přílet v brzkých ranních hodinách, přesun do hotelu, dospání; dopoledne seznámení s lyžařským areálem a první den lyžování.

3.–6. den:

Celodenní lyžování v lyžařském středisku Ercİyes.

7. den:

Celodenní poznávací výlet do Kappadokie  jedinečné vulkanické oblasti, ve které postupná eroze vytvořila unikátní přírodní útvary; NP Göreme  skalní města a kláštery s dochovanými freskami; fakultativně vyhlídkový let balónem při východu slunce.

8. den

Ranní let do Prahy.

Podmínky