Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Agen

Agen

Agen (ažán) má nádherné historické centrum s arkádami, které se rozkládá na břehu řeky Garonny. Nachází se zde muzeum umění s díly Vincenta van Gogha (autoportrét) a anglického impresionisty Sisleyho. Po celé Francii jsou však známé především zdejší švestky (pruneaux d´Agen – prünó dažán). Švestky pocházejí z Persie a byly sem přineseny křižáky, kteří se vrátili z výpravy v roce 1148. V půdě u Agenu se jim začalo velmi dobře dařit a každým rokem se jich sklidí úctyhodné množství 30 000 tun, které se suší, namáčí v Armagnacu anebo slouží jako základ pro zdejší eau de vie.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.