Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Sarlat-La-Canédal

Sarlat-La-Canédal

Sarlat-La-Canédal (sarla la kanedal), jako téměř všechna provinční středověká města, i Sarlat byl založen kolem kláštera a malá obec se postupně rozrůstala. Ve 14. století, v anglo-francouzských bitvách se Sarlat přiklonil k Francii, což se mu později bohatě vyplatilo. Karel VII. mu udělil mnohá privilegia, odpustil povinnost platit část daní a město vzkvétalo. Po revoluci v r. 1789 ztratilo město biskupství a důležitost a usnulo až do konce 19. století, kdy byla do města přivedena železnice. Do dnešních dnů se naštěstí téměř nedotčeno zachovalo historické centrum, a tak se můžete dlouhé hodiny potulovat organickou spletí středověkých uliček, průchodů a náměstíček.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.