Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Sarlat-La-Canédal

Sarlat-La-Canédal

Sarlat-La-Canédal (sarla la kanedal), jako téměř všechna provinční středověká města, i Sarlat byl založen kolem kláštera a malá obec se postupně rozrůstala. Ve 14. století, v anglo-francouzských bitvách se Sarlat přiklonil k Francii, což se mu později bohatě vyplatilo. Karel VII. mu udělil mnohá privilegia, odpustil povinnost platit část daní a město vzkvétalo. Po revoluci v r. 1789 ztratilo město biskupství a důležitost a usnulo až do konce 19. století, kdy byla do města přivedena železnice. Do dnešních dnů se naštěstí téměř nedotčeno zachovalo historické centrum, a tak se můžete dlouhé hodiny potulovat organickou spletí středověkých uliček, průchodů a náměstíček.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.