Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Ile de Re

Ile de Re

Ostrov Ré (il d re) je plochý, úzký a na délku měří asi 30 km. S pevninou je spojen tříkilometrovým mostem. Ve vnitrozemí ostrova se nachází několik vinic a pole, na nichž se pěstuje chřest a obilí. Jihozápadní pobřeží je lemováno písečnými plážemi, severovýchodní pak bažinami a koloniemi ústřic, jejichž sběrem se živí velká část obyvatel ostrova. Výstavba na ostrově je regulována přísnými pravidly – žádná ze staveb nesmí být vyšší než dvě patra, musí mít nabílené zdi, zelené okenice a střechu pokrytou oranžovými taškami.

St.-Martin, hlavní město ostrova, je typický rybářský přístav. Dodnes si zde můžete prohlédnout dobře zachované opevnění, na které v roce 1627 neúspěšně zaútočil vévoda z Buckinghamu. Zdejší citadela sloužila potom dlouhou dobu jako vězení. Právě odtud vyráželi trestanci odsouzení k tvrdé práci na Ďábelských ostrovech ve Francouzské Guyaně, mezi nimi i známý Motýlek (Papillon).

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.