Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Ile de Re

Ile de Re

Ostrov Ré (il d re) je plochý, úzký a na délku měří asi 30 km. S pevninou je spojen tříkilometrovým mostem. Ve vnitrozemí ostrova se nachází několik vinic a pole, na nichž se pěstuje chřest a obilí. Jihozápadní pobřeží je lemováno písečnými plážemi, severovýchodní pak bažinami a koloniemi ústřic, jejichž sběrem se živí velká část obyvatel ostrova. Výstavba na ostrově je regulována přísnými pravidly – žádná ze staveb nesmí být vyšší než dvě patra, musí mít nabílené zdi, zelené okenice a střechu pokrytou oranžovými taškami.

St.-Martin, hlavní město ostrova, je typický rybářský přístav. Dodnes si zde můžete prohlédnout dobře zachované opevnění, na které v roce 1627 neúspěšně zaútočil vévoda z Buckinghamu. Zdejší citadela sloužila potom dlouhou dobu jako vězení. Právě odtud vyráželi trestanci odsouzení k tvrdé práci na Ďábelských ostrovech ve Francouzské Guyaně, mezi nimi i známý Motýlek (Papillon).

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.