Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Rocamadour

Rocamadour

Rocamadour (rokamadúr), toto středověké sídlo je doslova přilepené na strmém svahu nad řekou Alzou. Věže a bílé kamenné domy se tisknou ke skále pod hradem ze 14. století. Od 12. století, kdy zde byly objeveny neporušené ostatky sv. Amadoura, se místo těší obrovskému zájmu věřících poutníků, nad nimiž v posledních desetiletích stále více převažují turisté. Cílem zbožných příchozích není jen hrob sv. Amadoura, ale především zdejší slavná Černá Madona (Vierge noire) z 12. století. Ke kapli Chapelle Notre-Dame, kde se soška Madony ukrývá, vystoupáte po 223 schodech známých jako Via Sancta. K těm dojdete jedinou ulicí starého města Rue de la Couronnerie. Kající se poutníci schody zdolávají po kolenou.

Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Gaskoňska, Périgordu a Dordogne

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.