Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Saint Emilion

Saint Emilion

Půvabné městečko Saint Emilion (santemilion) se majestátně rozkládá na kopci nad řekou Dordogne. Jméno získalo podle vzdělaného mnicha, který se usadil v jeskyňce na kopci v 8. století. Na tomto místě byl později mezi 9. a 12. stoletím do vápencové skály vytesán pozoruhodný kostel Église Monolithe (eglíz monolit). Za prohlídku stojí i zbytek města, jehož starobylé domy z šedého kamene jsou obklopeny zdmi středověkého opevnění porostlými kobercem vinné révy. Ta je ostatně tím, co do St-Emilionu přivádí nejvíce návštěvníků. Ve městě a okolí totiž žije přes 1000 vinařů a je tu 29 výrobců grands crus, což je nejlepší ocenění, kterého může vinař ve Francii dosáhnout. Jedná se zkrátka o vinařský ráj.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.