Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Saint Emilion

Saint Emilion

Půvabné městečko Saint Emilion (santemilion) se majestátně rozkládá na kopci nad řekou Dordogne. Jméno získalo podle vzdělaného mnicha, který se usadil v jeskyňce na kopci v 8. století. Na tomto místě byl později mezi 9. a 12. stoletím do vápencové skály vytesán pozoruhodný kostel Église Monolithe (eglíz monolit). Za prohlídku stojí i zbytek města, jehož starobylé domy z šedého kamene jsou obklopeny zdmi středověkého opevnění porostlými kobercem vinné révy. Ta je ostatně tím, co do St-Emilionu přivádí nejvíce návštěvníků. Ve městě a okolí totiž žije přes 1000 vinařů a je tu 29 výrobců grands crus, což je nejlepší ocenění, kterého může vinař ve Francii dosáhnout. Jedná se zkrátka o vinařský ráj.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.