ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vydejte se s kolem do světa i v roce 2017

Vydejte se s kolem do světa i v roce 2017

Adventura

Zažít život

Dovolená na kole

Milí přátelé,

tímto dopisem oslovujeme všechny vás, kteří jste v posledních dvou letech absolvovali letecký zájezd na kole s Adventurou.
Máme velkou radost, že raketově roste počet klientů, kteří se rozhodli pro tento způsob trávení dovolené. Váš obrovský zájem je pro nás inspirací a motivací vymýšlet neustále nové programy a zlepšovat ty stávající. Z tohoto důvodu si dovolujeme vás informovat o novinkách v této oblasti.

V Evropě letos najdete 3 nové letní destinace, kde kombinujeme autobusovou a leteckou dopravu. Kromě tradiční Sardinie to jsou Bordeaux, Sicílie a Španělské Pyreneje.

Letošní novinka Pamír na kole se setkala s nečekaným úspěchem, což nás velmi potěšilo a interně jsme ji nazvali „skokan roku“. Že jsme se trefili do černého potvrzuje i fakt, že jeden ze dvou termínů na rok 2017 je již teď vyprodán. Tady bych si dovolil citovat jednoho našeho klienta: „Bylo to krásnější, než jsem doufal, a náročnější, než jsem se obával!“

Velmi nás také potěšilo, že jsme letos mohli realizovat dvě z našich velkých cyklistických expedic – Tibet a Patagonii.

Zajímá vás, co bylo hitem letošního roku? O první místo se dělí dva tropické ostrovní státy – Filipíny a Kuba. Bronzová medaile patří naší srdcovce – Gruzii.

Na únor roku 2017 jsme připravili novinku do jižní Indie a velmi se těšíme na vaše reakce. Pro velký zájem jsme museli přidat druhý termín, kde je ještě pár volných míst. A na listopad jsme přidali jeden termín Jižního Maroka pro vás, kteří počítáte dny dovolené.

Na čem dalším teď pracujeme? Doufáme, že již brzy se budete moci podívat na kole do Myanmaru (Barmy) nebo do Brazílie.

Chcete-li se s námi i sami mezi sebou setkat na tradičních lyžařských víkendech v Amadé, pospěšte si, jsou už z poloviny plné. A já moc doufám, že se zde s vámi potkám!
Nové tištěné katalogy najdete ve svých schránkách kolem 23.11., ale všechny naše zájezdy jsou na www.adventura.cz už nyní.

Přeji vám za celý náš tým šťastnou ruku při výběru vaší cyklistické dovolené a děkuji vám za přízeň, kterou nám věnujete a která nám dává sílu k další práci.

Za celý kolektiv CK Adventura

Jaroslav Lhota
Vedoucí oddělení Dovolená na kole
Tel.: +420 603 417 220
jaroslav.lhota@adventura.cz