ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Cyklistická exotika

Cyklistická exotika

26. duben 2022

Exotika na kole
Vážení přátelé,

pokud ještě letos nemáte vybranou vaši exotickou cyklistikou dovolenou, pak vězte, že je nejvyšší čas pustit se do toho. Na některých akcích totiž zbývá posledních pár volných míst. Přehled celosvětových destinací, kam můžete se svým kolem letos vyrazit, jsme shrnuli níže.

Šťastnou ruku při výběru vám přeje…

za celý tým Adventury
Katka Jablonská Lhotová
produktová manažerka – cyklistika ve světě

Kam v létě s kolem do exotiky?
Prázdninové nabídce našich leteckých cyklistik tradičně vévodí dovolená v horské přírodě. Podívat se můžete do divočiny kyrgyzského Ťan-šanu, pořádně procvičit tělo i duši v odlehlém indickém Ladákhu nebo se nechat rozmazlovat pohostinnými Svany v okouzlujících kulisách gruzínského Kavkazu. Tam, kde jiní chodí v pohorkách po vyšlapaných cestičkách, vy budete na kole volní jako ptáci.
 
 
Podzim v barvách cyklistiky!
Dobře víme, že prodloužení cyklistické sezóny v období podzimních plískanic je v kurzu. Po dvou letech se můžete znovu vydat do hor severního Vietnamu, zažít opravdové dobrodružství ve stínu nepálských himálajských obrů, v marocké poušti vyrazit po stopách velbloudích karavan a v jižní Africe vzít vaše kolo až na mys Dobré naděje - postrach všech námořníků. Netrpělivě vyhlížíte zrušení posledních covidových opatření v Bhútánu? Vězte, že šance ještě žije!
 
 
Adventní cyklo pohoda v tropech
Advent se spoustou koupání, ochutnávání, fotografování i poznávání. Zkrátka na kole v pohodě? Vyrazte na Kubu či do Dominikánské republiky a prožijte dovolenou v Karibiku originálním způsobem nebo se vydejte na východ a v těsně předvánočním čase se projeďte po Šrí Lance, jejíž cestičky mezi čajovými plantážemi či rýžovými políčky jsou jako stvořené pro zábavné vyjížďky.
 
 
Co by to bylo za Vánoce bez kola!
Na vánoční svátky a přelom roku jsme pro vás letos připravili novinku v jižním Vietnamu, která se vyprodala rychlostí blesku. Do nabídky jsme také zařadili oblíbenou Šrí Lanku, jež se v letošní sezóně setkala s obrovským úspěchem. Pokud si šetříte dovolenou na rok 2023, tak vězte, že první ochutnávku již nyní naleznete na našem webu, za všechny mohu jmenovat např. Patagonii na kole.