ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Letní cesty za poznáním

Letní cesty za poznáním

13. duben 2022

Letní cesty za poznáním
Vážení přátelé, cestovatelé!

Jaro je již v plném běhu a plánování letní dovolené také. Velmi nás těší váš zájem o znovuotevírající se svět, do něhož se nám daří vypravovat stále více a více zájezdů. Tentokrát se vám připomínáme s částí naší nabídky letních zájezdů, a to jak čerstvých novinek nebo nově vypsaných termínů, tak i naopak s doprodejem posledních volných míst.

Přejeme mnoho hezkých chvilek při výběru a těšíme se na shledanou na cestách!

Jménem týmu poznávacích cest
Miloš Podpěra
Adventura Travel


Asie
Největší kontinent se nám otevírá pomalu, přesto i zde už máme co nabídnout. Po jarním vyprodaném termínu jedeme i v září Za tajemstvím Persie, poslední volná místa čekají na zájezdech Krásy kyrgyzského Ťan-šanu, Kazachstán a Kyrgyzstán. Podíváme se také na To nejlepší ze Šrí Lanky, do jihovýchodní Asie (Vietnam a Kambodža, Za krásami Bornea, Indonésie velká cesta) a také na úplný východ (Jižní Korea (nejen) pro gurmány).
 
 
Zakavkazsko
Jeden z našich nejoblíbenějších regionů připravujeme v různých podobách. O to více nás těší, že na většině prázdninových termínů nabízíme garantované odjezdy s posledními volnými místy na naprosté většině termínů: Gruzie a Arménie, Gruzie – turistika ve Svanetii, Krásy Gruzie a Kavkazu, Ázerbájdžán, Gruzie a Arménie.
 
Evropa
Po Evropě cestujeme především v malých mikrobusových skupinkách maximálně v osmi účastnících. Na balkánských trasách máme poslední volná místa Bosna, Srbsko, Kosovo a Severní Makedonie, Hory a jezera Severní Makedonie). V Řecku na nás čekají toulky po (polo)ostrovech Prodloužené léto na Krétě, Řecko – toulky po Peloponésu, Toulky po Kykladách a stranou nezůstane ani severní Evropa (Litva, Lotyšsko, Estonsko a Přírodní krásy Finska). Opravdu jen pár volných míst máme i na ostrově Madeira.
 
 
Naše zcela žhavá novinka na září!!!
PUTOVÁNÍ PO MLŽNÉM SKOTSKÉM OSTROVĚ SKYE
CHCI JET TAKY!