ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Letní cesty za poznáním

Letní cesty za poznáním

13. duben 2022

Letní cesty za poznáním
Vážení přátelé, cestovatelé!

Jaro je již v plném běhu a plánování letní dovolené také. Velmi nás těší váš zájem o znovuotevírající se svět, do něhož se nám daří vypravovat stále více a více zájezdů. Tentokrát se vám připomínáme s částí naší nabídky letních zájezdů, a to jak čerstvých novinek nebo nově vypsaných termínů, tak i naopak s doprodejem posledních volných míst.

Přejeme mnoho hezkých chvilek při výběru a těšíme se na shledanou na cestách!

Jménem týmu poznávacích cest
Miloš Podpěra
Adventura Travel


Asie
Největší kontinent se nám otevírá pomalu, přesto i zde už máme co nabídnout. Po jarním vyprodaném termínu jedeme i v září Za tajemstvím Persie, poslední volná místa čekají na zájezdech Krásy kyrgyzského Ťan-šanu, Kazachstán a Kyrgyzstán. Podíváme se také na To nejlepší ze Šrí Lanky, do jihovýchodní Asie (Vietnam a Kambodža, Za krásami Bornea, Indonésie velká cesta) a také na úplný východ (Jižní Korea (nejen) pro gurmány).
 
 
Zakavkazsko
Jeden z našich nejoblíbenějších regionů připravujeme v různých podobách. O to více nás těší, že na většině prázdninových termínů nabízíme garantované odjezdy s posledními volnými místy na naprosté většině termínů: Gruzie a Arménie, Gruzie – turistika ve Svanetii, Krásy Gruzie a Kavkazu, Ázerbájdžán, Gruzie a Arménie.
 
Evropa
Po Evropě cestujeme především v malých mikrobusových skupinkách maximálně v osmi účastnících. Na balkánských trasách máme poslední volná místa Bosna, Srbsko, Kosovo a Severní Makedonie, Hory a jezera Severní Makedonie). V Řecku na nás čekají toulky po (polo)ostrovech Prodloužené léto na Krétě, Řecko – toulky po Peloponésu, Toulky po Kykladách a stranou nezůstane ani severní Evropa (Litva, Lotyšsko, Estonsko a Přírodní krásy Finska). Opravdu jen pár volných míst máme i na ostrově Madeira.
 
 
Naše zcela žhavá novinka na září!!!
PUTOVÁNÍ PO MLŽNÉM SKOTSKÉM OSTROVĚ SKYE
CHCI JET TAKY!