Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Madeira, Porto Santo a Lisabon

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
12. 8. – 21. 8. 201910 dní-4%38 208 Kč39 800 Kč25052901
Základní cena -4%38 208 Kč39 800 KčFirst-minute sleva do 12. 2. 2019.
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný4 500 Kč
20. 8. – 29. 8. 201810 dní39 800 Kč25052801

Aktuálně plno!

Popis

Rádi poznáváte krásu přírody, bujné vegetace, ale i historických skvostů minulé doby? Nevadí vám prolenošit den na zlatě se třpytící písečné pláži? Pak se s námi vydejte na tento zájezd, který nabízí ideální kombinaci všeho. Zavítáme do hlavního města Portugalska – Lisabonu. Toto nádherné město a jeho okolí nabízí k objevování řadu tajuplných uliček a zákoutí, příjemné kavárničky k posezení a také prohlídku historických pamětihodností z let dávno minulých. Vykoupeme se na příjemných plážích ostrůvku Porto Santo a v druhé části zájezdu navštívíme ostrov věčného jara - Madeiru. Historie, relaxace, příroda - to vše v rámci jedné cesty.

 

 

Na co se můžete těšit?

 • Madeira – subtropický ráj v Atlantiku
 • Porto Santo – romantický ostrov se zlatě zářící písečnou pláží
 • Lisabon – město bohaté historie i moderní architektury
 • Kombinace přírodních i architektonických skvostů
 • Aktivní pohyb i lenošení na pláži s ubytováním v hotelu ***
 • Madeira získala prestižní ocenění "Nejlepší světová ostrovní destinace" pro rok 2015

Program

 • 1. - 2. den

  Letecky Praha – Lisabon; návštěva čtvrti Belém: slavná Belémská věž, památník objevitelů a klášter sv. Jeronýma; nejsarší lisabonská maurská čtvrt Alfama s bludištěm točitých uliček, zřícenina románského hradu Sv. Jiří.

   

 • 3. den

  Sintra – bývalé královské letní sídlo, historické stavby, palácové komplexy a rozlehlé parky, návštěva starého královského paláce, přesun na Cabo de Roca – nejzápadnější výběžek Portugalska a kontinentální Evropy, návrat do Lisabonu.

 • 4. – 5. den

  Přelet na Porto Santo – ostrov s desetikilometrovou písečnou pláží,  dle času příletu odpočinek, koupání, návštěva muzea Kryštofa Kolumba; druhý den ve večerních hodinách přejezd trajektem do Funchalu

 • 6. den

  Pico do Arieiro (1818 m) – výjezd na třetí nejvyšší vrchol ostrova, fantastické výhledy na dramatickou velehorskou krajinu a nejvyšší horu Pico Ruivo; Verada dos Balcões – přesun do Riveiro Frio na pstruží farmu, odtud krátkou levádou vavřínovým lesem na nejkrásnější otevřenou vyhlídku ostrova. Při zpáteční cestě zastávka ve vesnici Santana – skanzen Casas del Colmos, eventuálně návštěva vulkanických jeskyní v São Vicente.

 • 7. den

  Funchal – slavný květinový a rybí trh v tržnici Mercado dos Lavradores, ochutnávka madeirského vína, městská botanická zahrada a známý „montský tobogan“ – sjezd strmými ulicemi města na dřevěných saních.

 • 8. den

  Cesta do vnitrozemí ostrova, na náhorní plošinu Paul da Serra – divukrásnou scenerií podle levád k jezeru Pětadvaceti pramenů. Prohlídka malebného městečka Porto Moniz v severozápadním cípu ostrova, bizarní skaliska v moři, možnost koupání v lávových bazénech, nebo návštěva mořského akvária.

 • 9. den

  Ponta de São Lorenço – výlet na romantické útesy v nejvýchodnějším cípu ostrova; dle počasí koupání na pláži Prainha, nebo návštěva Cannicalu.

 • 10. den

  Letecky zpět do Prahy.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, letenka vč. všech poplatků Praha–Lisabon / Porto Santo–Funchal–Praha, 1x trajekt Porto Santo – Funchal, doprava pronajatými mikrobusy na Madeiře a doprava v Lisabonu, transfery na z/na letiště, 9x hotel ** až *** se snídaní, informační materiály.

Fakultativní služby:

montský tobogan (cca 15 EUR), tradiční madeirský večer (cca 22 EUR) aj.

Ubytování:

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

3x ubytování v Lisabonu

1x ubytování na ostrově Porto Santo 

5x ubytování na Madeiře 

Ubytování na Madeiře je v menším hotelu v centru Funchalu. Hotel *** nabízí jednodušší snídaně formou bufetu. Všeobecně jsou hotelové snídaně na Madeiře méně pestré, zahrnují pečivo, marmeládu a máslo, čaj a kávu. 

Velikost skupiny:

Minimální počet účastníků 8.

Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k poznávacím zájezdům:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru POZNAVACI_ZAJEZDY_vseobecne_pokyny_2018.pdf. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.
Travel Asistent pro letecké zájezdy:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.