Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Madeira, Porto Santo a Lisabon

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
12. 8. – 21. 8. 201910 dní-4%38 208 Kč39 800 Kč25052901
Základní cena -4%38 208 Kč39 800 KčFirst-minute sleva do 12. 2. 2019.
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný4 500 Kč

Popis

Rádi poznáváte krásu přírody, bujné vegetace, ale i historických skvostů minulé doby? Nevadí vám prolenošit den na zlatě se třpytící písečné pláži? Pak se s námi vydejte na tento zájezd, který nabízí ideální kombinaci všeho. Zavítáme do hlavního města Portugalska – Lisabonu. Toto nádherné město a jeho okolí nabízí k objevování řadu tajuplných uliček a zákoutí, příjemné kavárničky k posezení a také prohlídku historických pamětihodností z let dávno minulých. Vykoupeme se na příjemných plážích ostrůvku Porto Santo a v druhé části zájezdu navštívíme ostrov věčného jara - Madeiru. Historie, relaxace, příroda - to vše v rámci jedné cesty.

 

 

Na co se můžete těšit?

 • Madeira – subtropický ráj v Atlantiku
 • Porto Santo – romantický ostrov se zlatě zářící písečnou pláží
 • Lisabon – město bohaté historie i moderní architektury
 • Kombinace přírodních i architektonických skvostů
 • Aktivní pohyb i lenošení na pláži s ubytováním v hotelu ***
 • Madeira získala prestižní ocenění "Nejlepší světová ostrovní destinace" pro rok 2015

Program

 • 1. - 2. den

  Letecky Praha – Lisabon; návštěva čtvrti Belém: slavná Belémská věž, památník objevitelů a klášter sv. Jeronýma; nejsarší lisabonská maurská čtvrt Alfama s bludištěm točitých uliček, zřícenina románského hradu Sv. Jiří.

   

 • 3. den

  Sintra – bývalé královské letní sídlo, historické stavby, palácové komplexy a rozlehlé parky, návštěva starého královského paláce, přesun na Cabo de Roca – nejzápadnější výběžek Portugalska a kontinentální Evropy, návrat do Lisabonu.

 • 4. – 5. den

  Přelet na Porto Santo – ostrov s desetikilometrovou písečnou pláží,  dle času příletu odpočinek, koupání, návštěva muzea Kryštofa Kolumba; druhý den ve večerních hodinách přejezd trajektem do Funchalu

 • 6. den

  Pico do Arieiro (1818 m) – výjezd na třetí nejvyšší vrchol ostrova, fantastické výhledy na dramatickou velehorskou krajinu a nejvyšší horu Pico Ruivo; Verada dos Balcões – přesun do Riveiro Frio na pstruží farmu, odtud krátkou levádou vavřínovým lesem na nejkrásnější otevřenou vyhlídku ostrova. Při zpáteční cestě zastávka ve vesnici Santana – skanzen Casas del Colmos, eventuálně návštěva vulkanických jeskyní v São Vicente.

 • 7. den

  Funchal – slavný květinový a rybí trh v tržnici Mercado dos Lavradores, ochutnávka madeirského vína, městská botanická zahrada a známý „montský tobogan“ – sjezd strmými ulicemi města na dřevěných saních.

 • 8. den

  Cesta do vnitrozemí ostrova, na náhorní plošinu Paul da Serra – divukrásnou scenerií podle levád k jezeru Pětadvaceti pramenů. Prohlídka malebného městečka Porto Moniz v severozápadním cípu ostrova, bizarní skaliska v moři, možnost koupání v lávových bazénech, nebo návštěva mořského akvária.

 • 9. den

  Ponta de São Lorenço – výlet na romantické útesy v nejvýchodnějším cípu ostrova; dle počasí koupání na pláži Prainha, nebo návštěva Cannicalu.

 • 10. den

  Letecky zpět do Prahy.

Podmínky