ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Madeira

Subtropickým rájem Atlantiku
poznávací zájezdyturistické zájezdy1-2 nenáročný / středně náročný★★★ chci cestovat pohodlně

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
7. 10. – 14. 10. 20228 dní32 800 Kč16840205

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

Základní cena 32 800 Kč
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný2 900 Kč
7. 10. – 14. 10. 20228 dní32 800 Kč16840206

NOVĚ OTEVŘENÝ TERMÍN

1. 4. – 8. 4. 20228 dní16840201

Aktuálně plno!

3. 6. – 10. 6. 20228 dní16840203

AKTUÁLNĚ PLNO!

3. 6. – 10. 6. 20228 dní16840204

AKTUÁLNĚ PLNO

Na co se můžete těšit?

  • Nenáročná turistika podél zavlažovacích kanálů
  • Neopakovatelné výhledy na horské scenerie
  • Aktivní pobyt s ubytováním v hotelu na jednom místě
  • Madeira získala prestižní ocenění "Nejlepší světová ostrovní destinace" pro rok 2015

Popis

Madeira, sopečný ostrov v Atlantiku, se proslavila nejen pestrou přírodou, skvělým vínem a přátelskou atmosférou, ale v poslední době zejména ideálními podmínkami pro pěší turistiku podél zavodňovacích kanálů, tzv. levád. Ty se vinou po strmých úbočích, odvážnými mosty překonávají skalní soutěsky a v tunelech přivádějí vodu ze srážkově bohatého severu na slunný zemědělský jih. Souhrnná délka levád přesahuje 2000 km (z toho 40 km v tunelech) a délka upravovaných turistických cest podél nich neustále roste. Východiskem našeho pobytu bude Funchal, hlavní město ostrova. Odsud budeme mikrobusem vyrážet na jednodenní výlety, během kterých poznáme opravdu celý ostrov v jeho bohatosti a kráse.

Vaše ohlasy:

"... z celého srdce bych Vám chtěla poděkovat za velmi krásnou a příjemnou dovolenou, kterou jsem si pod hlavičkou Vaší agentury velmi užila. Musím vyzdvihnout velmi profesionální, ale zároveň lidský, až přátelský přístup jak Prokopa tak Daniely. Setkala se i skvělá parta účastníků, jejíž skvělé fungování Prokop svým milým a kamarádským přístupem podporoval. Že nám přálo krásné počasí jste samozřejmě ovlivnit nemohli, ale to celotýdenní slunce už bylo jen pověstnou třešinkou na dortu. Celá dovolená předčila mé očekávání. Děkuji Vám za to!"

Zuzana Janečková, 2022

Program

1. den

Letecky Praha – Funchal.

2. den

Ponta de São Lorenço - výlet na romantické útesy v nejvýchodnějším cípu ostrova; dle počasí koupání na jediné původní písčité pláži na ostrově – Prainha, nebo návštěva přístavního městečka Cannical.

3. den

Cesta do vnitrozemí ostrova, na náhorní plošinu Encumeada - divukrásnou scenerií podle levád k vodopádu Risco a jezeru Pětadvaceti pramenů. Prohlídka malebného městečka Porto Moniz v severozápadním cípu ostrova, bizarní skaliska v moři, možnost koupání v lávových bazénech, nebo návštěva mořského akvária.

4. den

Funchal - slavný květinový a rybí trh v tržnici Mercado dos Lavradores, ochutnávka madeirského vína, městská botanická zahrada a známý „montský tobogan“ - sjezd strmými ulicemi města na dřevěných saních.

5. den

Pico Ruivo (1861 m) - nenáročný přechod centrálními partiemi ostrova včetně nejvyšší hory ostrova; dechberoucí výhledy na dramatickou velehorskou krajinu; při zpáteční cestě zastávka ve vesnici Santana - skanzen Casas del Colmos,  kde jsou k vidění typické pastevecké červené domečky.

6. den

Pěší výlet starou obchodní stezkou po pobřežních útesech z Machica do Porto da Cruz, cestou nádherné výhledy na moře.

7. den

Fakultativní programy - výlet „Kolumbovou“ plachetnicí Santa Maria, při troše štěstí pozorování delfínů; plavba na 60 km vzdálený ostrov Porto Santo; výlet na nejvyšší útes v Evropě Cabo Girão; pro nenasytné další výlet podél levád.

8. den

Letecky zpět do Prahy.

Podmínky

GALERIE: DOPRAVA, UBYTOVÁNÍ