ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Turistická a trekingová dobrodružství

Turistická a trekingová dobrodružství

19. duben 2022

Turistika & treking
Milí přátelé turistiky,

vyměňte bačkory za pohorky a beze strachu a úmorných omezení vykročte vstříc novým zážitkům. Připravili jsme pro vás ucelenou nabídku turistických zájezdů po celém světě. Na výběr máte z vícedenních horských treků i pohodových pěších výletů spojených s kulturním poznáním i odpočinkem na pláži.

Za celý tým Adventury
Miroslav Hudec
produktový manažer - turistika


Treking v Himálaji
Vydejte se s námi na některý z nejznámějších treků do nejvyššího pohoří světa. Na podzim se vypravíme údolím šerpů až k Everestu nebo na unikátní trek nedotčenou oblastí Dolpo. Jako novinku jsme připravili pohodový treking přes Vánoce a Silvestr s výhledy na osmitisícové vrcholy Annapúren a Dhaulagiri. Do indického Himálaje vás můžeme pozvat na treking údolím Markha v Ladákhu a vyhlížíme zrušení posledních covidových opatření v Bhutánu.
 
 
Atraktivní horské výstupy
Splňte si svůj horský sen! Vystoupejte s námi na některý ze světových vrcholů a pokochejte se úžasnými horskými panoramaty. Zdolat můžeme třeba severoafrický Džebel Toubkal při trekingu Vysokým Atlasem nebo rovnou střechu celého kontinentu – slavné Kilimandžáro. Výzvou je náročný výstup na indickou šestitisícovku Mentok Kangri II. Mezi novinky jsme zařadili výstup na bájný Ararat na odlehlém východě Turecka.
 
 
Exotické ostrovy
Spojení turistiky, poznávání a koupání na rozkvetlých ostrovech je zárukou idylické dovolené. Navštívíme Réunion – trekařský ráj uprostřed kráterů, omývaný azurovými vlnami Indického oceánu. Lehkou turistiku a krásné pláže si užijeme i v srdci Atlantického oceánu na Kapverdách. Na Korsice přejdeme nejkrásnější hřebenovku v Evropě GR 20 a na Madeiře budeme putovat panenskou přírodou kvetoucích pralesů. Na Filipínách se vydáme napříč světoznámou oblastí rýžových teras a nebude chybět ani nefalšovaný tichomořský relax na bělostných plážích.
 
 
Kavkaz a střední Asie
Vyrazte s námi do Gruzie prozkoumat krásy rozlehlého horského pásma Kavkaz. Oblast Horní Svanetie patří mezi nejkrásnější kouty gruzínské části Kavkazu a je ideálním místem k jednodenním horským výletům i vícedennímu trekingu. Ze dvou náročností – vícedenního trekingu či pohodovější poznávací turistiky – si pak můžete vybrat v odlehlé části kyrgyzského Ťan-šanu.