ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Za poznáním i koupáním do světa

Za poznáním i koupáním do světa

20. září 2021

Za poznáním i koupáním do světa
Vážení přátelé,

letní sezóna, kdy jsme cestovali do Evropy a blízkého okolí, je téměř za námi, a nastává čas vyletět do teplejších a exotičtějších krajů. V Asii nově otevřela Šrí Lanka, která nabízí unikátní směs historie, přírody, koupání a asijské gastronomie, čerstvě otevřen turistům je též Ekvádor. Po úspěšných zájezdech na jaře také opakujeme Seychely, Maledivy, Kostariku či poznávání s lehkou turistikou v Dominikánské republice. Kam tedy spolu vyrazíme příště?

Těšíme se na vás!


Za celý kolektiv Adventury a China Tours
Vojtěch Lokša


Šrí Lanka
Vydejte se s námi do tropického ráje ležícího v Indickém oceánu nedaleko rovníku, do říše, v níž nevládne čas a kde je slunce jediným ciferníkem. Čekají vás čajovníkové plantáže, nádherně zelené hory a zahrady koření, starodávné paláce i kláštery. Spatříme slony, krokodýly a obří želvy. V listopadu vyrážíme na Velkou cestu, o měsíc později na Silvestrovský zájezd.
Seychely
Exotika, slunce, teplo, příroda, pohyb a překrásné azurové moře! Seychely jsou turistům otevřeny, využijte tedy tuto možnost a vydejte se na s námi na cestu! Co vás čeká? Nejkrásnější pláže světa, možnosti šnorchlování přímo z pláže, pěší výlety do vnitrozemí ostrovů s úchvatnými výhledy, jedinečné rostliny i želvy obrovské. Vyrážíme v listopadu, ale také na Vánoce a přes Silvestr.
Kostarika a Panamský průplav
Také zelená Kostarika plánuje v podzimní sezóně ukázat turistům své krásy, k tomu se nově přidává i Panama. Vyražme společně v listopadu relaxovat a zapomenout na současné strasti na pláže Pacifiku i Karibiku, potkat papouška Ara či stromového mravenečníka a projít se skutečným tropickým pralesem.
Dominikánská republika
Kromě báječného koupání na přírodních plážích Karibiku i Atlantiku si na listopadovém zájezdu dosyta užijeme pěších výletů šťavnatě zelenou tropickou přírodou a samozřejmě nemůžeme vynechat jedny z nejkrásnějších koloniálních památek Latinské Ameriky i ten nejlahodnější rum.
Ekvádor
Mezi nejexotičtější dostupné destinace v současnosti patří jednoznačně Ekvádor. Do země, ve které navštívíme jak starobylé památky, mohutné Andy, rozlehlé Amazonské pralesy, ale i unikátní ekosystém souostroví Galapágy, se také chystáme vyrazit v listopadu.