Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Seychely – turistika a koupání v ráji

Ostrovy Mahé, Praslin a La Digue
poznávací zájezdyturistické zájezdy★★ jsem ochoten cestovat skromněji1 nenáročný programdovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
1. 5. – 11. 5. 201911 dní-2%48 804 Kč49 800 Kč22583901
Základní cena -2%48 804 Kč49 800 KčFirst-minute sleva do 1. 1. 2019.
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný8 500 Kč
1. 8. – 11. 8. 201911 dní-4%47 808 Kč49 800 Kč22583902

Popis

Souostroví sto patnácti ostrovů v Indickém oceánu bývalo vždy symbolem luxusní dovolené a odpočinku. Byla by však velká škoda nevyužít tohoto souostroví k aktivní dovolené. Vydejte se tedy s námi na túry do hornatého vnitrozemí i podél malebného pobřeží, objevujte na kolech opuštěné pláže. Nebojte se, i na odpočinek, koupání a šnorchlování na mnoha krásných plážích i u přilehlých ostrůvků nám čas také zbude. Ve Viktorii poznáte pestrou směsici místní koloniální architektury, která odráží vlivy francouzských i anglických kolonizátorů i neuvěřitelně pestrou národnostní směs místních obyvatel. Celou tuto mozaiku poznávání doplníme o vynikající kreolskou kuchyni, která vám určitě zachutná.
Tento aktivní program nám umožní poznat jedinečnou místní flóru, ptactvo i kulturu mnohem podrobněji, než by bylo možné na pobytovém zájezdu.
Vydejte se s námi do tohoto malebného, klidného a bezpečného kouta světa!

Na co se můžete těšit?

 • Túry v přírodních rezervacích a NP
 • Rozmanitý podmořský život – šnorchlování
 • Překrásné bělostné pláže
 • Nejmenší hlavní město na světě
 • Skvělá kreolská kuchyně

Program

 • 1. – 2. den

  Letecky Praha – Mahé (Seychely); prohlídka nejmenšího hlavního města světa Viktorie: zachovalá koloniální architektura, katolická katedrála, mešity i hinduistický chrám s typickou jihoindickou malovanou gópurou; botanická zahrada; trajekt z ostrova Mahé na ostrov Praslin.

 • 3. den

  Plavba trajektem na ostrov Praslin; výlet na nejkrásnější pláže světa Anse Georgette a Anse Lazio – možnost šnorchlování přímo z pláže, cesta mezi plážemi představuje túru na cca 1 hodinu. 

 • 4. den

  Celodenní výlet na ostrov La Digue výlet po ostrově na kolech do malebných zátok s jadeitovými vodami s nádhernými a mnohdy opuštěnými plážemi; možnost šnorchlování přímo z některých pláží.

 • 5. den

  Túra přes přírodní rezervaci Fond Ferdinand, cestou slavné endemické palmy lodoicey seychelské neboli „Coco de Mer“, které mají největší semena na světě (cca 3 hodiny) a možnost spatřit místní vzácnou endemickou rybu „Gooloo“; volné odpoledne.

 • 6. den

  Bohatý fakultativní program dle vlastního výběru: přírodní rezervace Vallée de Mai s endemickou palmou lodoicejí seychelskou a černými papoušky; celodenní lodní výlet na tři ostrovy včetně grilování na pláži: ostrov Cousin, který je celý přísně chráněnou přírodní rezervací s nepřeberným množstvím ptactva a ještěrek, hnízdiště karet obrovských od září do února; ostrov Curieuse s chovnou stanicí suchozemských želv obrovských a s rozsáhlými mangrovými lesy (možná túra na 1až 2 hodiny); šnorchlováním u ostrůvku St. Pierre.

 • 7. den

  Trajekt z ostrova Praslin na ostrov Mahé; výstup na kopec Copolia (cca 2 hodiny), z něhož je krásný výhled do okolí na Viktorii a okolní ostrovy a mořský NP; odpoledne procházka na opuštěnou pláž Anse Major, koupání a možnost šnorchlování přímo z pláže (cca 2 hodiny).

 • 8. den

  Celodenní výlet do mořského NP Ste. Anne na lodi s proskleným dnem – několik zastávek na šnorchlování, krmení ryb a u ostrovů – možnost procházky po nekonečných opuštěných plážích, oběd formou barbecue na jedné z krásných pláží.

 • 9. den

  Turistika v NP Morne Seychelles – výstup na Morne Blanc (cca 2 hodiny) tropickým pralesem s vyhlídkou na okolní ostrovy, které uvidíte jako na dlani; návštěva čajové plantáže a procházka porostem masožravých láčkovek; odpoledne koupání na krásných plážích na SZ ostrova, patřících pod mořský NP Port Launay.

 • 10. – 11. den

  Odpočinek, relaxace; trajektem a letecky zpět do Prahy.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce CK, letenka vč. všech poplatků Praha–Seychely–Praha, transfery do a z hotelů, 2x trajekt, 8x hotel** (2lůžkové pokoje se snídaní), informační materiály.

Minimální počet účastníků:

12.

Poznámka:
Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.
Pořadatel:
CK Adventura
Očkování:
Informace o doporučeném i povinném očkování do jednotlivých zemí najdete na stránce Očkování.
Cestovní pojištění:
Nabízíme 2 varianty pojištění UNIQA s výhodnými podmínkami: základní pojištění léčebných výloh a zavazadel L5Z (24 Kč / 48 Kč / den) nebo kompletní balíček K5SZ (2,2 % ceny zájezdu + L5Z), který navíc zahrnuje pojištění stornopoplatků, úrazu a odpovědnosti. Podrobnosti na stránce Pojištění za příplatek
Pokyny k poznávacím zájezdům:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru POZNAVACI_ZAJEZDY_vseobecne_pokyny_2018.pdf. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.
Travel Asistent pro letecké zájezdy:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.