ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Moře inspirace ve 40 nových poznávacích zájezdech

Moře inspirace ve 40 nových poznávacích zájezdech

8. listopad 2018

V poznávacím katalogu se to novými destinacemi a programy jen hemží. Ředitel Adventury, Petr Novotný, by se dnes s vámi rád podělil o svá osobní doporučení pro poznávací a turisticko-poznávací zájezdy. Přečtěte si o Seychelách, Azorech, Gabonu, Martiniku, Burkina Faso, o cestách za gastronomií nebo o zájezdu za Krásami východního Grónska, který je vyprodaný vice než rok dopředu.

Nabídka cestovní kanceláře Adventura je rozdělena do čtyř hlavních směrů a kategorií. Mezi ně patří rozsáhlá a ucelená kolekce cyklistických a turistických zájezdů, o které vás již tradičně informujeme samostatně. Dalšími dvěma pilíři jsou pak zájezdy poznávací a také neustále se zvyšující objem zájezdů na zakázku.

Dovolte mi nyní, abych se s vámi opět po roce podělil o svá osobní doporučení a nabídl ucelený souhrn změn v naší nabídce poznávacích a turisticko-poznávacích zájezdů.

V první řadě to jsou právě zájezdy zařazené nově do kategorie turisticko-poznávací, na kterých poznávací program ve větší míře doplňujeme nenáročnou pěší turistikou. Mezi exotickými destinacemi se do této kategorie zařadil zájezd, který má svůj program lákavě včleněn už do samotného názvu: Seychely – pláže a turistika.
Nově přepracovaný turisticko-poznávací zájezd Turistika v Jižní Africe si vás dovolí nalákat na krásy Dračích hor, ale i kouzelné scenerie horského státu Lesotho či Svazijska.
Ve vodách Atlantiku jsou to pak stále populárnější Azorské ostrovy, kde ke stávajícímu programu poznávacímu přidáváme nově Azory s turistikou a také nový program na Islandu – Tatrabusem okolo celého ostrova.

photos/120418.jpgIslandské ovce u fumarolTerceira – putování  vulkanickou krajinou

V oblasti ryze poznávacích zájezdů pak nabízíme následující novinky a zajímavé zájezdy.

Stalo se již tradicí objevit pro vás některou ze zemí západní Afriky a není tomu jinak i letos. Letošní kroky našeho průzkumného teamu vedly do překrásného Gabonu. Pokud toužíte spatřit a prožít opravdovou perlu černého kontinentu, je tato novinka určena právě pro vás.
Už nyní můžeme prozradit, že dalšími zeměmi v této oblasti, které pro vás budeme chtít nabídnout budou Pobřeží slonoviny a exoticky znějící Burkina Faso.
V Latinské Americe jsme zcela přepracovali zájezd do Kolumbie a jako novinku jsme zařadili netradiční poznávání karibských ostrovů i pevninské Jižní Ameriky – Martinik, Guadeloupe a Francouzská Guayna.
Vypravte se s námi do Gruzie, nabízíme vám bezkonkurenční nabídku 8 různých zájezdů celkem ve více než 15 termínech.
Fenomén cest po Transsibiřské magistrále obohacujeme ke stávajícím třem titulům o komfortnější a poklidnější zájezd Perly Transsibiřské magistrály.

NP Loango, jedineční pralesní sloniVýhledy v botanické zahradě Jardin de BalataBajkal - Ivolginský dacan - centrum buddhismu v Rusku

Doslova proud novinek přichází z evropského kontinentu. Naše zájezdy se zde snažíme nabízet po vzoru světových exotických zájezdů, tedy vždy letecky a v malém počtu účastníků.

Objevte s námi tajuplné Irsko, jehož podtitul za poznáním a tradicemi o svém programu prozrazuje víc než dost.
Unikátní poznávací program nabízí i zájezd, který kombinuje tři zajímavé země bývalého východního bloku – Bělorusko, Ukrajinu a Moldavsko.
Některé zájezdy jsou vyprodané více než rok dopředu, příkladem může být turisticko-poznávací zájezd za Krásami východního Grónska, kde aktuálně přidáváme další termín. Abyste mohli svoji dovolenou a cestovatelské plány připravovat s větším předstihem, naleznete u vybraných zájezdů předběžné termíny již na sezonu 2020 či dokonce 2021.
Naše kategorie zájezdů Cesty za vínem a gastronomií se rozrostla na úctyhodných devět titulů a v kombinaci s gurmánskými zájezdy do Asie tak představují nejrozsáhlejší nabídku svého druhu na českém trhu.

Minsk, panoráma městaPobřeží východního GrónskaVinohrady na dosah ruky