Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Moře inspirace ve 40 nových poznávacích zájezdech

Moře inspirace ve 40 nových poznávacích zájezdech

8. listopad 2018

V poznávacím katalogu se to novými destinacemi a programy jen hemží. Ředitel Adventury, Petr Novotný, by se dnes s vámi rád podělil o svá osobní doporučení pro poznávací a turisticko-poznávací zájezdy. Přečtěte si o Seychelách, Azorech, Gabonu, Martiniku, Burkina Faso, o cestách za gastronomií nebo o zájezdu za Krásami východního Grónska, který je vyprodaný vice než rok dopředu.

Nabídka cestovní kanceláře Adventura je rozdělena do čtyř hlavních směrů a kategorií. Mezi ně patří rozsáhlá a ucelená kolekce cyklistických a turistických zájezdů, o které vás již tradičně informujeme samostatně. Dalšími dvěma pilíři jsou pak zájezdy poznávací a také neustále se zvyšující objem zájezdů na zakázku.

Dovolte mi nyní, abych se s vámi opět po roce podělil o svá osobní doporučení a nabídl ucelený souhrn změn v naší nabídce poznávacích a turisticko-poznávacích zájezdů.

V první řadě to jsou právě zájezdy zařazené nově do kategorie turisticko-poznávací, na kterých poznávací program ve větší míře doplňujeme nenáročnou pěší turistikou. Mezi exotickými destinacemi se do této kategorie zařadil zájezd, který má svůj program lákavě včleněn už do samotného názvu: Seychely – pláže a turistika. 
Nově přepracovaný turisticko-poznávací zájezd Turistika v Jižní Africe si vás dovolí nalákat na krásy Dračích hor, ale i kouzelné scenerie horského státu Lesotho či Svazijska.
Ve vodách Atlantiku jsou to pak stále populárnější Azorské ostrovy, kde ke stávajícímu programu poznávacímu přidáváme nově Azory s turistikou a také nový program na Islandu – Tatrabusem okolo celého ostrova.

photos/120418.jpgIslandské ovce u fumarolTerceira – putování  vulkanickou krajinou

V oblasti ryze poznávacích zájezdů pak nabízíme následující novinky a zajímavé zájezdy.

Stalo se již tradicí objevit pro vás některou ze zemí západní Afriky a není tomu jinak i letos. Letošní kroky našeho průzkumného teamu vedly do překrásného Gabonu. Pokud toužíte spatřit a prožít opravdovou perlu černého kontinentu, je tato novinka určena právě pro vás.
Už nyní můžeme prozradit, že dalšími zeměmi v této oblasti, které pro vás budeme chtít nabídnout budou Pobřeží slonoviny a exoticky znějící Burkina Faso.
V Latinské Americe jsme zcela přepracovali zájezd do Kolumbie a jako novinku jsme zařadili netradiční poznávání karibských ostrovů i pevninské Jižní Ameriky – Martinik, Guadeloupe a Francouzská Guayna.
Vypravte se s námi do Gruzie, nabízíme vám bezkonkurenční nabídku 8 různých zájezdů celkem ve více než 15 termínech.
Fenomén cest po Transsibiřské magistrále obohacujeme ke stávajícím třem titulům o komfortnější a poklidnější zájezd Perly Transsibiřské magistrály.

NP Loango, jedineční pralesní sloni.Výhledy v botanické zahradě Jardim de BalataBajkal - Ivolginský dacan - centrum buddhismu v Rusku

Doslova proud novinek přichází z evropského kontinentu. Naše zájezdy se zde snažíme nabízet po vzoru světových exotických zájezdů, tedy vždy letecky a v malém počtu účastníků.

Objevte s námi tajuplné Irsko, jehož podtitul za poznáním a tradicemi o svém programu prozrazuje víc než dost.
Unikátní poznávací program nabízí i zájezd, který kombinuje tři zajímavé země bývalého východního bloku – Bělorusko, Ukrajinu a Moldavsko.
Některé zájezdy jsou vyprodané více než rok dopředu, příkladem může být turisticko-poznávací zájezd za Krásami východního Grónska, kde aktuálně přidáváme další termín. Abyste mohli svoji dovolenou a cestovatelské plány připravovat s větším předstihem, naleznete u vybraných zájezdů předběžné termíny již na sezonu 2020 či dokonce 2021.
Naše kategorie zájezdů Cesty za vínem a gastronomií se rozrostla na úctyhodných devět titulů a v kombinaci s gurmánskými zájezdy do Asie tak představují nejrozsáhlejší nabídku svého druhu na českém trhu.

Minsk, panoráma městaPobřeží východního GrónskaVinohrady na dosah ruky

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.